Nezávislý politik

Písmo: A- | A+

Skutočne nezávislí kandidáti nemôžu mať podporu politických strán.

Milan Ftáčnik, nezávislý s podporou Smeru

Skôr, ako začnem reagovať na kandidatúru Milana Ftáčnika na primátora, vysvetlím, čo znamená slovo nezávislý v mojom ponímaní:

 nezávislý ,ktorý nie je v stave, alebo vo vzťahu závislosti (op. závislý)

 nezávislý, nestranícky, bezpartajný kandidát (do parlamentu)

V dnešnej dobe je moderné byť nezávislý a nestranícky, tak sa lepšie masíruje voličovo bruško, lebo voliča už všetky známe strany sklamali...

Milan Ftáčnik si veselo vykrikuje, aký je nazávislý. Zabudol, že bol členom SDĽ,SMER – SD. A jeho stranícky kolega R.F. taktiež bol v SDĽ, SMER-SD , aká to náhoda ! Je ťažko uveriť, že to myslí vážne, ale čo na tom, ak to volič potrebuje počuť, tak mu to ponúkneme ,veď je to cool ...

Takže , ak je kandidát skutočne nezávislý, žiadna strana ho nemôže podporovať, v takomto prípade je to už občiansky kandidát s podporou nejakej strany a obe strany deklarujú určité sympatie. No a napokon sú tu nominanti strán, kde je jasné, kto za koho kope.

Dúfam, že volič na to dozrel a nedá sa oklamať. A výrok, že je nezávislý, nebude brať vážne.Akonáhle sa nájde strana, ktorá je ochotná podporiť kandidáta a kandidát si myslí, že je to zadarmo, tak vedome klame, vždy v tom je určitá reciprocita.

Veľa ľudí sa sťažuje na politickú a ekonomickú situáciu, lenže bez výmeny starých politikov, ktorí sklamali verejnosť, to nepôjde. Preto by som chcel apelovať na voličov, nech sa nedajú opiť rohlíkom“.

Bol by som veľmi rád, keby sa zvýšila účasť v komunálnych voľbách. Tam je základ celej politiky. Možno sa bojíme nových kandidátov, že by mohlo byť ešte horšie, ako to je teraz. Ale zároveň je tu šanca, že prídu noví ľudia, ktorí pomôžu nielen sebe, ale naozaj aj nám ostatným, že nebudú trpieť Alzheimerom a splnia to, čo sľúbili !

Skryť Zatvoriť reklamu