Prvá dáma vs jej povinnosti

Celé Slovensko žije nadchádzajúcimi voľbami hlavy štátu. Zaujímalo by ma, či si kandidáti na tento post uvedomujú, že v prípade víťazstva ich právoplatné manželky budú prvými dámami tejto krajiny.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Je známe, že post prvej dámy prináleží manželke prezidenta. Pevne verím, že nebude zastupovaná inou osobou, lebo táto funkcia je čestná, nie je povinná. Zvlášť sa to týka kandidátov na prezidentský post, ktorí sa hlásia ku kresťanským hodnotám, ktorí považujú manželstvo za posvätné.

Pevne verím, že nás ušetria svojich mimomanželských avantúr a že sa nebudú chovať a žiť farizejsky, ako to bolo doposiaľ.

Byť prvou dámou je česť, ale viem, že to nie je jednoduché venovať sa návštevám, sprevádzať manžela na medzinárodnej úrovni, venovať sa charite, nadáciám, takmer prísť o súkromie, byť neustále v hľadáčiku.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ale s týmto všetkým musia počítať, lebo - "v dobrom i v zlom" ...

Nezabúdajme pri voľbe prezidenta SR i na tento aspekt, i keď si niekto myslí, že Slovač trpí Alzheimerom a že si nebude pamätať minulosť spred 25 rokov, ani pár rokov dozadu, či dokonca prítomnosť. Manželstvo je skvelá inštitúcia, treba sa jej držať!

Jaroslav Kucek

Jaroslav Kucek

Bloger 
  • Počet článkov:  16
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som občan tejto krajiny, ktorý je presvedčený o tom, že musí prísť ku zmene, že nesmieme zostať pasívni a nechať so sebou manipulovať, lebo inak prídeme o možnosť žiť dôstojný a zmysluplný život. http://kucek.sk Zoznam autorových rubrík:  ZdravotníctvoVládaVojenské nepokojePrezidentské voľbySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu