So Smerom alebo bez Smeru?

Toto má byť hlavná téma kampane? SMER stále uhýba a nechce komunikovať to čo je hlavnou témou Slovenska. Školstvo, zdravotníctvo, súdy majú byť prioritou diskusie a novovzniknutej vlády. Ak toto má byť téma kampane, marazmus štátn

Písmo: A- | A+
Diskusia  (12)

So Smerom alebo bez Smeru?

Toto má byť hlavná téma kampane? SMER stále uhýba a nechce komunikovať to čo je hlavnou témou Slovenska. Školstvo, zdravotníctvo, súdy majú byť prioritou diskusie a novovzniknutej vlády. Ak toto má byť téma kampane, marazmus štátneho tunelovania tu bude pretrvávať ďalšie 4 roky.

Kto z novinárov sa opýtal, s kým chce ísť pán Fico do vlády? Určite to nebude #SIEŤ, ktorá by narušila bezstarostný život oligarchov a ministrov, ktorých nikto nekontroluje. #SIEŤ, ktorá by narušila zabetónované inštitúcie ako je polícia, SIS či iné kontrolné orgány štátu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pre novinárov je ziskovejšie pustiť do éteru to čo sa ľuďom páči, to čo síce nechcú počuť ale ako kačica alebo aktuálna hitovka zaujme aspoň na povinné 3 dni a potom to prehluší ďalšia určite dôležitá správa.

To, že je tu skupina odhodlaných ľudí, urobiť Slovensko lepším, Slovensko za ktorým sa budú chcieť slováci vrátiť domov a nie, z ktorého budú utekať dnes nikoho nezaujíma. Je to deformácia sveta, v ktorom žijeme. Nesťažujme si, je to realita, ktorej sa musíme prispôsobiť a naučiť sa v nej žiť pokiaľ sa nám to nepodarí zmeniť.

Akokoľvek citujem z vyjadrenia nášho predsedu “Naším cieľom zostáva fungujúci štát s vysokou kvalitou života pre naše deti, pre ľudí, ktorí sa tu živia prácou či podnikaním a takisto pre seniorov. Neverím, že by sme dobrý štát s kvalitným zdravotníctvom, školstvom, úradmi a súdmi vedeli urobiť so smerákmi, jednoducho nemám dôvod tomu veriť.

SkryťVypnúť reklamu

Zároveň som presvedčený, že dôležitou súčasťou nášho úsilia musí byť aj snaha sústrediť pravý stred do jednej súdržnej sily a že riešením nie je osem strán napravo, ale ich zomknutie sa do spoločného šíku s jednotným velením. O to dôležitejšie preto je, aby sme práve my zabojovali o víťazstvo a o reálnu nádej na lepšie Slovensko.”

Ladislav Lukáč

Ladislav Lukáč

Bloger 
  • Počet článkov:  2
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som hrdý bystričan a pomáham tomuto regiónu rásť. Mojím poslaním je spájať. Spájam od počiatku, rád spájam ľudí a prispievam k zlepšeniu vecí. Aktuálne kandidujem do NR SR za #SIEŤ pod číslom 29. Podporte ma aj na https://www.facebook.com/laco.lukacBB/?fref=tsNájdete ma aj na www.lacolukac.sk Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

52 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
SkryťZatvoriť reklamu