Demokracia 2023

Verili sme ich sľubom o krajšom živote, mieri v našej krajine. O práve na Slobodu slova.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Namiesto toho sme terčmi arogancie a pokrytectva. Nenechajme si vziať to, čo je nám vlastné. Našu dôstojnosť a smäd po živote v kruhu rodiny a priateľov.

Snažia sa rozleptať našu dušu, spáliť túžbu po dobrom slove, či po dobrých susedských vzťahoch. Snažia sa v nás vypáliť Kainovo znamenie nenávisti. Zastavme ich a zachráňme to dobré čo je v nás!

Parlamentní demokrati popravili demokraciu.  Moc majú v rukách mafiáni. Z korupcie robia hospodársky zázrak. Politiku, ktorej si privlastnili slušnosť, vymenili za politický rasizmus a mocenský kanibalizmus. Spravodlivosť nie je v rukách zákona, ale kriminálnikov a kajúcnikov. Predávajú nám našu vlastnú elektrinu za svetové ceny a tvrdia, že nie sú na vine. Namiesto mieru vyvážajú muníciu pre delá a diplomaciu vymenili za generálny štáb.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Chceme to všetko? Odpoveďou by malo byť hlasné NIE. Len to nás môže bez násilia zachrániť pred rozpadom našej spoločnosti. Pred hrozbou, že zo Slovenska sa stane krajina bez Slovákov, bez slovenčiny, vlastnej kultúry a hrdosti na vlastnú minulosť. Buďme záchrancami samých seba, našej vlasti. Zachráňme Slovensko!

Ľubomír Belák

Ľubomír Belák

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  97
  •  | 
  • Páči sa:  136x

hudobník, textár, televízny producent, publicista a občiansky aktivista (výzvy Sme tu ešte my a Otvorený list politickým stranám) Zoznam autorových rubrík:  politikakultúramédiáNezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

288 článkov
SkryťZatvoriť reklamu