FAKE - ový paradox..

Aby som sa neobúvala len do mužov, aby ma úplne dole v rozprave nezožrali, a aby som bola objektívna, pozrieme sa trochu na tú krajšiu a milšiu polovičku populácie..

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

 Keďže sme už v obraze, že som úplne mimo dobu a väčšinu spoločnosti, je prirodzené, že nerozumiem ani väčšine ženského pokolenia. Preto si asi viete domyslieť, že som v kolektíve veľmi obľúbená, a mám si so ženami vždy o čom pokecať.. (Toto bolo asi najväčšie klamstvo v mojom živote :- )))

Obrázok blogu


 Ku kaderníčke a na kozmetiku nechodím, nosím tepláky , lodičky mám jedny, svoj prvý ( a jediný) rúž som si kúpila vo svojich 28 rokoch (V práci som spôsobila priam hystériu:- ), 80% oblečenia mám čiernej farby, minisukne nemám..(nie, ozaj nie som chlap), mám rada šport, dám si dobré pivo a neznášam hlúpe kecy o ničom.. Takže vidíte, že to mám s nimi skutočne veľmi ťažké..
Čo mi ale kole oči, je to, že pomaly každá druhá žena vyzerá ako mátoha..Make-up na kilá, veľká hriva, kozy ven, vypchať zadok , našpúliť pery a ide sa do ulíc..Plastikové kreatúry beriem ako formu sebapoškodzovania, takže do beauty témy to zahŕňať nebudem. Sranda ale je, že sa na to nepozeráme ako na iné veci..

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Obrázok blogu

Ak máš FAKE si OUT

 Nie je nič trápnejšie ako nosiť napodobneninu. Skúste žene dokonca darovať fakeový parfum, kabelku „DOGABANA“, či topánky s fajkou doľava.. Teplákovej súprave so štyrmi pásikmi by sa asi tiež žiadna nepotešila , okuliare „Rain bun“ by ste vysvetľovali len ťažko, a pri dávaní snubného prsteňa po rozchode do záložne, je tiež dosť blbé zistiť, že tá chirurgická oceľ sa celý čas na biele zlato len hrala.

Na druhej strane , Vy dostanete čo.. 

Situácia..
 Krásna baba v bare, zakecáte sa , zatancujete, prispejete k jej náhlej zamilovanosti aspoň dvomi drinkami a skončíte u vás.. Noc nič moc, ale určite je to iba preto, že ste obaja na mol, veď ona je taká kráááásna..
Cŕŕŕŕŕŕn..Budíček, Vstávať a cvičiť..
 Otvoríte oči a tá nádherná baba je vedľa Vás.. Má síce niečo čierne na líci, ale maskara sa zvykne rozmazať.. Otvorí oči a pozrie na Vás..Nazvala by som to prerušovaný pohľad, lebo nejaký ten trs umelých mihalníc zrejme po ceste stratila.. Dá Vám bozk a vy si uvedomíte, že bez kontúrky, či čo to mala na tých ústach tie pery až tak šťavnato nevyzerajú.. Napriek tomu ju pohladíte po vlasoch a tvárite sa , že ste si nevšimli, že Vám medzi prstami ostal prameň prirobených vlasov.. V tom sa postaví, aby navštívila toaletu .. Ááááááá!!!! Kde má prsia???!!! Kým vykonáva svoju potrebu, veľmi nenápadne si prezriete jej podprsenku a zistíte, že starodávny trik s ponožkami sa na push-upky nijak nechytá..

SkryťVypnúť reklamu
Obrázok blogu

 „Urobím kávu?“ – Yes, keď nič iné aspoň je to milé a starostlivé.. „ KU*VA“ .. ???? .. „Čo sa stalo?“..„Nič, len som si odlomila nechet a manikérka má čas až v pondelok (je sobota), a hádam nebudem takto chodiť dva dni po ulici.. A kde máš kávovar?!“
WTF??? V takej chvíli Vám napadne len jediné.. Tú babu zo včera ste zrejme cestou stratili a taxíkom sa k Vám určite hrozným osudovým omylom doviezlo toto čudo, ktoré šialene pobehuje po byte a nezabudne Vám 5 krát pripomenúť, že ešte nie je ten správny čas, aby ste ju ráno v takomto stave videli.. Už viete, prečo to trvá dve hodiny??? 


 Áno viem, prehnané.. Sú ženy, ktoré si vedia takéto úpravy zaobstarať aj veľmi decentne, ale niekedy je to riadny masaker a to teda tiež nie som žiadna modelka, ale keď to vidím na ulici, v tom momente milujem svoje tepláky strapaté vlasy a tenisky viac, než čokolvek iné..

SkryťVypnúť reklamu


Hold , je to tak..Fakeové veci, fakeové ženy, fakeový muži, fakeové vzťahy, fakeová láska.. Aspoňže mám stále tú svoju fakeovú nádej :- )

Veronika Lukyová

Veronika Lukyová

Bloger 
  • Počet článkov:  23
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mladá žena, čo nemá koliečko navyše :-) Len sa díva okolo seba a čuduje sa klikaním po klávesnici :-) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu