Lietanie v oblakoch..alebo pod nimi..

Určite si na to spomeniete..Na prechádzke, s rodičmi v parku, s kamarátmi na lúke..Z deky, lavičky, či len tak na tráve.. Hypotézy o tom , ktorý oblak sa na čo podobá? Kto to nerobil, nech zavrie tento článok..

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Hovorí sa, že človek vidí v oblakoch svoje najskrytejšie túžby.. sny..

Fajčím na balkóne, obklopená len svojim vlastným zúfalstvom z existencie poobedňajšej zmeny a pozerám na tie oblaky.. na vtáky, ktoré si poletujú.. na jeden čierny mrak, ktorý si tvrdo razí cestu a všetkým tým krásnym bielym oznamuje, že nebudú až tak nasucho.. úsmev ..

Sny vs.realita.. 


Drak? Pes? Teraz to vyzerá ako tehotná žena s nákupným košíkom.. po treťom šluku (bol to tabak) sa to už podobalo skôr na pukance..každopádne, je to nádhera. Z tejto nádhernej chvíľky ma vyruší krik , rev a nadávky .. tam dole..pod balkónom..realita, ktorá nemá nič spoločné s mojimi snami..

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou


Na trávniku pobehuje vychudnutá žena, ani neviem definovať , čo má na sebe oblečené, kričí na dvoch mužov, jeden vyzerá byť starší, prichádzajú od neďaleko situovaného stánku s ich etanolovou obživou.. Predpokladám, že syn, vylieza z kuka nádoby, do ktorej ešte pred chvíľou vliezol šikovnosťou spajdermana.. Niektoré okamihy mi unikajú, pretože mi zavadzia krík , či strom.. Miestami si pripadám, že len zízam, a asi som aj zízala, no najviac ma šokovalo, keď všetky veci , čo mali porozhadzované na trávniku, a tak úporne ich dotyčná zháňala, hodila do igelitky a tú potom s plánom, za ktorý by sa nehanbil ani Poirot, ukryla do kríkov.. Následne rodinka opúšťa priestranstvo na piknik a ide do ulíc..

SkryťVypnúť reklamu


Uf.. Nazvala by som to vytriezvenie.. A mne sa niekto smeje , že snívam? Áno snívam, možno aj naivne, ale čo iné nás aspoň nachvíľu môže vytrhnúť z reality? .. Svoj zrak som spokojne opäť uprela na oblaky, ktoré asi začali z toľkého nešťastia nežne plakať a uvidela som v nich.. opicu???!!!

No som ja normálna ? :-D


Áno, udržiavam sa zrejme vnútorne celkom v pohode aj keď nie vždy sa mi to zdá.. Už trošku blbá je skutočnosť, ktorá mi napadla cestou do kanclu, že ak ma niekto videl na tom balkóne, možno má námet na článok o sfetovaných čumiloch.. 

Obrázok blogu
(zdroj: Autorka)
Veronika Lukyová

Veronika Lukyová

Bloger 
  • Počet článkov:  23
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mladá žena, čo nemá koliečko navyše :-) Len sa díva okolo seba a čuduje sa klikaním po klávesnici :-) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

278 článkov
SkryťZatvoriť reklamu