Obísť neprístupné, DEŇ OTCOV !

Tento článok venujem obom mojim otcom, aj tomu biologickému, aj tomu skutočnému.. Obom Ďakujem za veľa vecí..

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Drahý biologický otec,

Prajem Ti všetko najlepšie k sviatku.. Hlavne veľa lásky, lebo tej si mal zrejme v živote žalostne málo a nebola pre Teba veľmi dôležitá..Ďakujem Ti za Tvoj podiel biologického materiálu, aj vďaka ktorému mám hlavu na krku a dve ruky a dve nohy..Ďakujem, že si mi dovolil spoznať mojich ďalších troch súrodencov , a že si sa prestal skrývať aspoň keď som mala svadbu.. Ďakujem, že si ma naučil, že veriť nemožno ani rodine a že všetko je len dočasné..Že si mi ukázal, že sú ľudia, ktorým na rodine nezáleží.. Ozaj, už ide aj Tvoje druhé vnúča do školy..Ak vôbec registruješ , že máš druhé vnúča.. Ďakujem Ti ,,OTEC“, že si ma naučil, že nie každý človek si toto oslovenie zaslúži..

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Obrázok blogu
(zdroj: Kingofwallpapers.com)

Môj milý Ocino ❤ ,

Prajem Ti všetko najlepšie k sviatku.. Ďakujem Ti za všetko čo pre nás robíš, ďakujem Ti , že si pomáhal mamine, keď to najviac potrebovala, ďakujem, že som mala normálne detstvo, ďakujem, že si nám nikdy nedal pocítiť, že mám ocina bez jednej nohy, že si s nami stanoval, bicykloval sa, chodil na kúpaliská, naučil ma kopec vecí, vážiť si to , čo mám.. Ďakujem Ti za spoločné rána a poobedia pri formuliach, ďakujem, že Ti nevadilo, že som ako chalan, že si sa mi venoval.. Ďakujem, že si ma zasvätil do tej najnamakanejšej hudby aká existuje ( milovala som tvoje kazety z 80 rokov v našej škodovici)..Ďakujem, že si vždy chápal moje kroky a keď si aj nesúhlasil, vždy si ma nakoniec podporil.. 

SkryťVypnúť reklamu


 > už plačem <

Ďakujem Ti oci, za to, že si mi zachránil život pri mojom prvom záchvate, napriek tomu, že som ti dohrýzla ruky do krvi.. Ďakujem Ti za to, že ste mi pomohli, keď ten hajzel od nás odišiel, že sme si spolu ponadávali, že ste mi s maminou pomohli a pomáhate koľko sa dá.. Ďakujem Ti za tvoje rozhovory o všetkom možnom, aj vďaka ktorým mám taký prehľad..Ďakujem Ti , že si rovnako skvelý starý otec – DEDO, aj keď ma s tými vašimi výmyslami sem-tam hneváte..


A oci, prepáč mi prosím, že som Ti nekúpila tú Fábiu ))))))

Myslím, že ani netreba vysvetľovať, aký je rozdiel medzi slovom OTEC a OTEC.. Objímte dnes toho svojho.. Či takého, či takého, určite si to zaslúži ;-)
 

SkryťVypnúť reklamu
Obrázok blogu
(zdroj: Kingofwallpapers.com)
Veronika Lukyová

Veronika Lukyová

Bloger 
  • Počet článkov:  23
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mladá žena, čo nemá koliečko navyše :-) Len sa díva okolo seba a čuduje sa klikaním po klávesnici :-) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu