Poľovačka na.. spoločenskú zver?

Áno, moja prvotinka bude o tom najväčšom nonsense, s ktorým sa v poslednej dobe stretávam, a to s druhým pohlavím..Sama, rozvedená, dve deti, ale pracujem, sama bývam, snažím sa veci ťahať vo vlastnej réžii, bojujem..

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

 Samozrejme , človek potrebuje oporu, objatie, cítiť, že niekomu na ňom záleží, spoločné chvíle, inteligentný rozhovor, atď. , atď. ..Je toho veľa, čo mi spolu s mužom chýba.. Ale kde to nájsť? Presne tak, prvý problém kde??? Keď sa ocitneme v realite a uvedomíme si , že v obchode nás nikto neosloví, tašku tiež neodnesie a naháňať mestskú dopravu alebo bežať za vlakom nikto nebude, zábava je už dávno ožran party polonahých slečien , ostávajú možno výdobytky novej doby
 – sociálne siete.
 Ja ešte stále verím aj vo variantu náhodného stretnutia na ulici, milého úsmevu a nesmelého „ahoj“, ale poďme radšej naspäť od môjho sna do reality.. 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

To, čo máme na výber je ŠOKUJÚCE.. Trendy nepustia a týkajú sa bohužiaľ aj mužov..

Obrázok blogu
(zdroj: Ja)


 Prvý typ – A kategória  v dnešnej dobe nanešťastie celkom bežný ..mama hotel, 35 na krku a u rodičov, proste lenivec lenivý a rečí ako svet a činy žiadne.. Za to na niečo je špecialista – nájde najviac spôsobov na to ako sa niečo nedá a ak by náhodou nevedel , určite sa opýta mamy.. Žiaľ, chcem chlapa, nie dieťa 
 Druhý typ – (B) ako bojovník za záchranu sveta – tento typ je tu špeciálne kvôli mojej osobe, pretože sa na mňa lepia ako osy na med.. Väčšinou sú dobre maskovaní, no ja si ich vždy nájdem.. V kasárňach na nástenke nie som, to už som zistila z dôveryhodného zdroja  , ale nie a nie sa tomu vyhnúť.. Sú inteligentní, sú sympatickí, sú všestranní, zhovorčiví, majú ( mnou milovaný) ironický humor, proste neodolateľní a hlavne ničoho sa neboja..STOP! a tu je ten problém.. Boja!!! .. Boja sa Lásky .. a tým pádom ani ďalej nie je o čom..
 Tretí typ ( nazvala som si ho ©) – fitnes MAN – či už zdravo alebo nezdravo - ja im hovorím „bublinkoví“ – pamätáte si tú čokoládu z bublinkami ? . Akože svaly áno, pivný pupok ma nejak zvlášť nepriťahuje, ale to čudo, čo má ramená širšie než zárubňa, je čo???!!! Samozrejme, objektívne si povedzme, že nám napadne myšlienka, že by ma vlastne ani nechcel , lebo nejaký ten tuk sa bohužiaľ nájde a strašne ľuuuuuuuubim párky 
 Štvrtý typ( písmenko D ) - chlapec z dediny. Milý, zlatý, celý BIO, chce mať desať detí a jeho najväčším snom je novy červený ZETOR. Opäť trošku úprimnosti – chceme mat muža, nie ženu, chceme aby bol občas aj tvrdý a drsný v tom dobrom slova zmysle..
 Piaty typ ( €)  - pracujem v tejto sfére a áno existuje aj príjemnejšia varianta ( Aj keď Richard Gere nie a nie sa ukázať ), ale tá ťažká mafia v slim nohaviciach a účesom ako keby ich jedna mater mala ...prepáčte ale toto sa mužom ani nazvať nedá..ja si vlastne ani neviem predstaviť aká žena by k takému mužovi išla... tínedžerka ???
 

SkryťVypnúť reklamu

 Je mi jasné, že každý z nich má určite typ ženy, ktorému sa práve to, aký je , páči.. Je to môj pohľad a hold, ak je fakt len môj, budem hľadať problém medzi gaučom a notebookom.. Pointa toho celého je, aby ste pochopili, prečo mi ostáva veriť už len v náhodné stretnutie na ulici, milý úsmev a nesmelé „ahoj“..

Veronika Lukyová

Veronika Lukyová

Bloger 
  • Počet článkov:  23
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mladá žena, čo nemá koliečko navyše :-) Len sa díva okolo seba a čuduje sa klikaním po klávesnici :-) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

722 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

47 článkov
SkryťZatvoriť reklamu