Priniesli ma tučniaky z Aljašky..

Toto slovné spojenie sa so mnou vlečie odkedy som ho prvý krát vypustila z úst a namôjveru, tuším mám pravdu ani neviem akú..

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

 Ťažko som si dnes poplakala maminke do telefónu v súvislosti s mojim mačacím komplexom, ktorý som opisovala v predchádzajúcom článku, a hovorí mi, že si to nemám tak brať, že to je bežné.. Že taká je doba.. Už nie niekedy, ale celých 25 rokov, čo možno vnímam okolie a svoj život ako taký, mám pocit, že som mimo dobu.. Cítim sa ako blbec, ktorý sa len pozerá a pozerá a ničomu nerozumie.. Mám pocit, že som hluchá, keď na mňa rozprávajú, slepá, keď sa mi snažia niečo ukázať, akoby takmer všetci okolo mňa hovorili nejakou zvláštnou, hádam aj mimozemskou rečou, ktorú napriek svojej nadpriemernej inteligencii neviem rozšifrovať.. Vravím jej, že sa musí hanbiť akú ma dcéru, a ona mi na to, že za to predsa nemôžem.. Vysvetlite to ale mojej storočnej hlave..

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nerozumiem tomu, že väčšina vážnych vzťahov je nezáväzných..

Nerozumiem tomu, že ľudia bez akýchkoľvek skúseností získavajú vďaka svojej blbosti a dezinformovanosti najlepšie „podfleky“, lebo to majú s nimi tí ozajstní šéfovia ľahšie..

Nerozumiem tomu, že muži hľadajú hlúpe ženy a ženy hľadajú bohatých mužov.. Kedysi ženy bojovali za úctu a práva, dnes bojujeme za to, aby sme boli bábkami..

Nerozumiem tomu, prečo ľudia hádžu tie divné grimasy, keď sa im pozdravia moje deti..

Nerozumiem tomu, prečo by som si mala zvykať , že mi niekto do očí klame a nekonfrontovať ho, len preto, lebo je to dnes v každej práci normálne..

SkryťVypnúť reklamu

Nerozumiem tomu, prečo by som sa mala zmieriť s tým, že beháme po podnájmoch, kvôli tomu , že taká je doba.. Aj ja viem, kde som vyrastala, aj ja chcem aby moje deti vedeli, kde je to DOMA..

Nerozumiem tomu, prečo by som sa mala zmieriť s tým, že otec mojich detí sa o ne nezaujíma, len preto, že rozvodov pribúda a rodičia na svoje deti kašlú, a to čo prežívam ja, prežíva každá druhá..

Nerozumiem tomu, prečo by som mala svojmu dieťaťu dovoliť hrať počítačové hry , zabezpečiť PCčko, tabletíček a mobil dobre že nie skôr ako chytí do ruky pero, pod tlakom nutnosti doby..

Nerozumiem tomu, prečo by som nemohla chodiť v teplákoch..

SkryťVypnúť reklamu

Nerozumiem tomu, že ženy chodia polonahé, kým nepadá sneh..

Nerozumiem tomu, prečo je 50 % chlapov na ulici, ktorých stretnem väčšou ženou ako som ja..

Nerozumiem tomu, že som na smiech, keď si spievam , tancujem alebo sa bláznim..

Nerozumiem tomu, prečo mi do frasa skoro nikto nerozumie : - )

 Mala som sa narodiť možno aj pred sto rokmi.. Táto doba nie je pre mňa a verejne sa priznávam, že mám veľký problém odtolerovať niektoré veci, len kvôli tomu, že doba je taká.. Možno v dávnych časoch by bol zo mňa druhý Martin L. King.. Myslím, že miesto bociana ma doniesli špeciálne lietajúce tučniaky, ktoré žili na Aljaške.. Preto milujem mráz za nechtami a nechápem tomuto svetu a ľuďom okolo seba..

SkryťVypnúť reklamu

Tiež si myslím, že takých čo nerozumejú je nás viac, asi je taká doba.. :-( 

Veronika Lukyová

Veronika Lukyová

Bloger 
  • Počet článkov:  23
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mladá žena, čo nemá koliečko navyše :-) Len sa díva okolo seba a čuduje sa klikaním po klávesnici :-) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

56 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

722 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu