Z mis(s)ky až na vrchol?

Na spoločenských akciách sa pohybuje veľa známych tvárí, športovcov, umelcov, kapacít z vedeckého a lekárskeho prostredia, politikov, stále častejšie na vás vyskočí pojem „ bývalá miss“.. Kto to je?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Samozrejme, podľa šikovnosti a podľa toho kam to slečny dotiahnu. Sú prípady žien , ktoré na sebe makali tak tvrdo, že oslovenie „bývalá miss“ už naozaj nie je postačujúce a v novinárčine si už zaslúžili oslovenie celým menom, väčšinou samotné meno je značkou konkrétnej ženy.

Miroslava Luberdová
Miroslava Luberdová 

Medzi tie, ktoré si naozaj zaslúžia obdiv a dosiahli toho veľa, alebo sa angažujú v obdivuhodných oblastiach patri prvá vicemiss z roku 2003 Miroslava Luberdová
, ktorá žiaľ na vlastnej koži prezíva leukémiu svojho synčeka, ale častý pobyt v nemocničných priestoroch na nej určite zanechal stopy a spolu s ďalšími známymi osobnosťami, pomáhajú onkologickým pacientom - deťom s podobným osudom.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Ivica Sláviková
Ivica Sláviková 


Miss Slovensko 2005 Ivica Sláviková zase využila umelecké prostredie, v ktorom vyrastala, a ukázala sa v niekoľkých seriáloch ako herečka. Momentálne sa venuje podnikaniu a ako veľa ďalších mamičkovským povinnostiam.

Karolína Chomisteková
Karolína Chomisteková  


Veľkým prekvapením iste bola Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková, ktorá sa ujala a samotného galavečera a prípravy na večer odovzdávania koruniek s neuveriteľnou profesionalitou a eleganciou.

Ivana Christová
Ivana Christová  

Určite vám je známa aj Miss Československa 1989 Ivana Christová, ktorá sa taktiež venovala charite a založila i vlastné občianske združenie Orin Panacea , v dôsledku čoho bola nominovaná na cenu Slovenka roka (2012).

SkryťVypnúť reklamu
Lucia Hablovičová
Lucia Hablovičová  

Lucia Hablovičová, bývalá riaditeľka súťaže Miss Slovensko, sa zas popri modelingu venovala dramaturgii, či moderovaniu..


Často si ale prečítame o tom ako sa „bývalá misska“ ukázala na spoločenskej akcii, ako vyzerala, koľko toho bolo vidno, koho ulovila , kde havarovala. Asi nebolo ich snom zapĺňať plátky len pre to, že ich videli odchádzať z bytu nejakého športovca, čí to, že mali príliš krátke šaty.

Myslím, že dievčatá si idú za svojim snom, chcú ukázať aké sú krásne, aké sú šikovné, chcú nabrať skúsenosti, možno dobré zmluvy, spojky do zahraničia, známosti.. Len ako pri každom takomto unáhlenom vstupe do show biznisu, aj tu si treba dávať pozor na nástrahy a hlavne na psychickú odolnosť.
Stojme nohami na zemi, na Slovensku je veľa krásnych a obdivuhodných žien, to že som sa tri krát prešla po móle a usmiala do kamery ešte z nikoho známu osobnosť neurobilo.
Vidíme vyššie, že ženy, ktoré sa naozaj v biznise alebo v tejto spoločnosti udržali, mali oveľa viac ako dokonalé telo, čí pekné vlasy.

SkryťVypnúť reklamu

Zároveň ale treba dodať, že trend smeruje k tomu, aby tieto dievčatá boli hodnotené aj podľa intelektuálnej stránky, talentu, komunikácie, všeobecného prehľadu. Veď meno tej –ktorej súťaže miss robia aj keď je korunka už zapadnutá prachom.

Veronika Lukyová

Veronika Lukyová

Bloger 
  • Počet článkov:  23
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mladá žena, čo nemá koliečko navyše :-) Len sa díva okolo seba a čuduje sa klikaním po klávesnici :-) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu