Podporujeme povinnú hymnu na školách!

...a dúfame v ďalšie výchovno-vzdelávacie projekty koalície. Spolok na Totálnu Ochranu Predkov (STOP) a Žilinská sekcia muzikálno-vlasteneckej skupiny NaStraš! týmto vítajú iniciatívu SNS, Smeru a HZDS k občianskej výchove študentov.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (41)

Zo spoločného prehlásenia STOPu a NaStraš!: „Konečne definitívne pominuli časy kedy politici riešili len otázky ekonomické a právne. Je dôležité, že náplň vzdelávania študentov všetkých stupňov škôl nezostala naďalej trestuhodne len v rukách pedagógov, rodičov a samotných študentov v rámci tzv. školských samospráv alebo len pod dohľadom pedagogických a odborných pracovníkov v školstve. Kto iný ak nie poslanci by mali nanovo a správne definovať rokmi bohapustého Sorosovského kapitalizmu zdeformovanú definíciu vlastenectva (Soros je Maďar a Žid ...pozn. NaStraš!).

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Zároveň – po toľkých rokoch ba priam desaťročiach nečinnosti – očakávame ďalšie a sústredenejšie zapojenie sa politikov do práce na školských osnovách.

Na začiatok navrhujeme prípravu týchto titulov:

(žiadame odhlasovať pri ďalšom jednaní vlády a parlamentu, poveriť autorov a zadať do edičného plánu Slovenského pedagogického nakladateľstva)


Fico, R.,: Vreckové od SZM alebo neznesiteľná ľahkosť normalizácie.” – texty k hodinám dejepisu.

Gašparovič I.,: „Ako chameleón.– učebná pomôcka k výučbe Darwinovej teórie o vyhynutí neprispôsobivých druhov.

Harabin Š.,: „Vo vlastných radoch. – príručka pre súdnych čakateľov o zneškodňovaní vnútorného nepriateľa v súdnictve.

SkryťVypnúť reklamu

Harabin Š.,: „Albánština, základy zdvorilostnej komunikácie. – konverzačná príručka.

Janušek M., Štefanov I., Medveď J. & kol.,: Nástenka na chodbe, konateľ v garáži.” – učebnica podnikovej ekonómie pre stredné školy.

Kaliňák R.,.: „Demonštrant provokatér a čínske techniky obrany. – metodický text o povolenom použití zbrane pre policajné akadémie.

Kaliňák R.,: „Samonapadnutie.”– metodológia práce so znaleckými posudkami, učebnica pre právnické fakulty.

Mečiar V., Lexa I.,: Samoúnos, samovýbuch. – fantasy thriller, učebný text pre kurzy literárneho písania.

Slota, J.,: Na Budapešť, do tankoch!: učebnica gramatiky zábavnou formou pre najmenších. Zároveň pomôcka k novo navrhnutému historicko právnemu predmetu “Južná hranica, náš osud“.

SkryťVypnúť reklamu

Tomanová V.,: Keď platí Brusel. – projektový manažment pre vysoké školy ekonomického zamerania.

Vážny Ľ., Man J.,: „Budovateľská!" - o možnostiach uplatnenia socialistickej urbanistiky v 21. storočí. Vrátane prípadových štúdií "Pezinská skládka", "PPP" a "Šútovská diaľnica", učebnica pre stavebné fakulty.


Jakub Lunter

Jakub Lunter

Bloger 
  • Počet článkov:  6
  •  | 
  • Páči sa:  0x

pred rokom 89:clenIskra Leninova, pri ZS Okruzna Banska Bystrica, v triednom kole Hviezdoslavovho Kubina obsadzujem druhe miesto s utvorom "Zabiatko sa narodilo", vitazi spoluziacka K. s basnickou v rustine ktorej obsah mi doteraz zostal utajeny.--------------------------------------------------po roku 89: este pred zmiznutim archivov STB z Tisovej vily svojpomocne skartuvavam iskrickovsky preukaz. V triednom plebiscite hlasujem za premenovanie sudruzky na pani, dovera v stabilitu systemu vsak zostava otrasena. Na hodinach vlastivedy nedobereme Jizerske a Krusne hory kedze sa presuvaju do zahranicia. Kazdopadne triedne kolo Kubina je moje az do 8. triedy.Absolvent Institutu mezinarodnich studii a coskoro snad Pravnickej fakulty UK v Prahe, pracoval som v neziskovych a vladnych projektoch s utecencami a narodnostnymi mensinami v CR. Momentalne spekulujem kde a ako stravit zvysnych par rokov zivota. V mieste vyskytu citlivy na hnedu a cervenu. Zoznam autorových rubrík:  a proposostrovčeky deviácie/mysti

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu