Bude zajtra piatok?

Vrámci svojho prvého blogu spomeniem niečo, čo je tak jednoduché a pôsobí až tak skromne, že človek nadobudne pocit, akoby o žiadnu pozornosť ani nestálo. Táto jednoduchá stránka spočíva len v jednom. Dáva človeku odpoveď na otázku, či bude zajtra piatok. Keďže jediné možné odpovede sú áno a nie, resp. yes a no, tak dlhšiu odpoveď nečakajte.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Obrázok blogu

Názov stránky je Is Tomorrow Friday? a práve stručnosťou svojho obsahu ma zaujala, keďže na obrazovke vidíte buď veľký nápis YES alebo NO. Nájdete ju na http://istomorrowfriday.com. Ďalšia vec, čo ma pobavila, je twitterové konto. Vidíte na ňom v podstate to, čo v jednotlivé dni na stránke. Škoda len, že tweety nepribúdajú pravidelne každý deň. Priznám sa, že aj keď sa jedná o spôsob recesie, nechcel som uveriť, že by na stránke bolo tak málo. Ale naozaj, v zdrojovom kóde okrem skriptu Google Analytics, odkazu na Twitter a poznámky autora, naozaj nič iné nie je. V poznámke autor odkazuje, že sa jedná o najepickejšiu vec, akú kedy spravil. Budem sa tešiť, ak sa mu ju podarí prekonať.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ak aj vy poznáte stránku, ktorá vás nejakým spôsobom zaujala, či už vtipnosťou, jednoduchosťou, dizajnom alebo hocičím iným, budem veľmi rád ak mi o nej dáte vedieť. Nabudúce mám pre vás ďalšiu stránku z podobneho súdka.

Michal Lupinák

Michal Lupinák

Bloger 
  • Počet článkov:  3
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Spoluautor prveho imageboardu na Slovensku - Za oponou (zaoponou.eu). Rád sa schovávam v anonymite, pretože len ona dokáže dať človeku voľnosť. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu