Ľudia, tých, ktorí najviac kradnú, klamú velebíte ?!

Prišiel dôverník, podpísali sme. Pri lepení bytovky sa vystriedalo desať rôznych partií, vedrá ťahali bezdomovci, 5 mesiacov trval bordel, špina, nakoniec to ofarbili a potom sme zistili aké nenormálne milióny zaplatíme. My dôchodcovia sme reptali, ale len medzi sebou. Každý sa bojí. To viete dôverníci majú moc. A k tomu teraz ešte tá televízia Skylink !

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Paraboly nám demontovali z okien a museli ísť na strechu. Kábel je dlhý, znova sme zaplatili aj nastavenie a vypadáva to. Teraz nám prišiel list z Luxemburgu. Vraj ak nezaplatíme ďalšie peniaze, vypnú nám všetko! Banda kapitalistická. Povedzte, kam to Slovensko speje? Nikde žiadna spravodlivosť, iba zderstvo. Keby mi aj tú poslednú radosť televíziu zastavili, človeku sa nechce ani žiť. Za komunistov niečo také neexistovalo. Ale babička, tam to začínalo a teraz to prepuklo. A ak sa môžem opýtať, koho ste volili? No predsa našich, koho iného, však dve jedničky. Aha rozumiem. Pravda, v prvom momente som ten rébus nevedel rozlúštiť. A potom mi zaplo.Veď je to víťazná Superstrana! Jedna jednička za dravých kapitalistov a druhá za umiernených komunistov. Bože, ten Smer je hotová Čína !

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu