Špinavé kanály si futrujte za svoje, my za naše chceme normálne TV!

No a sme znova pri tom istom ako vždy. Súdruhovia mediálni mafiáni a ich experti nás tu budú idiotizovať svojimi ksichtami a propagandistickými uspávankami. Strašné počuť a ešte strašnejšie vidieť. Hrajú sa na svätuškárov a pritom ten mediálny hnoj vyprodukovali, živili a živia pre seba ako také perpetum mobile.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Kanál jeden, Mara si riadne odpľuje a jednu poriadnu zahreší, popritom si jednou rukou upraví vyskakujúce airbagy a druhou..., no radšej pomlčať. Kanál dva, Suchár politik v uhladenom saku pekne nacvičenými gestami a mimikrami burcuje povedomie národa kultivovane falošnou vravou o kultúre, hodnotách a pritom mu z očú a kešení vykúkajú eurá ako melóny a teda stokrát väčšie ako Marčine implantáty. Čo si priemer národa vyberie? Marča to vyhrá na celej čiare. Má národ právo na Marču i suchára? Má. Má Marča i suchár obdivovateľov? Majú. Len ten suchár má výhodu v preferenčnom pretrčaní sa za naše prachy. No a kde sme my ostatní, čo chceme normálne verejnoprávne programy? No my sme sa už asi zbláznili tiež. Namiesto toho, aby sme začali rátať, necháme mafiu mediálne čarovať s našimi nervami i peniazmi. Každý rok zaplatíme za dopravu signálu STV1 a STV2 jedenásť miliónov eur cez neefektívne DVB-T, ktoré sleduje len zopár percent domácností! Za tri milióny eur ročne máme všetci, všade v rámci celej Európy možnosť sledovať cez satelit 6 slovenských verejnoprávnych programov vrátane ďalších 20 SK a CZ súkromných televízií FTA. Všetci ušetrííme 8 miliónov eur ročne !!! Časť financií vyčleníme na okamžitú dodávku individuálnych satelitných súprav, STA atď. Druhú časť štát použije ako vo Fínsku na sprístupnenie pripojenia internetu pre všetkých. No a špinavé odpadové kanály vrátane predraženého internetu buď skapú, alebo ich mecenáši budú nútení namiesto miliárd začať rátať len miliónové zisky. Aké strašné.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu