Stop výpalníctvu STV, 5 FTA programov, SAT TV každej rodine!

Je čas napraviť myslenie šialencov, ktorí podľahli chuti moci. Je nepríjemné pozorovať ich gestá, mimikry. Tie rozhodené rúčky a k tomu prázdne rečičky o ničom s jediným cieľom oklamať a okradnúť občana. Oni hovoria, čože je to tých pripravovaných 6 eur za takú vysokú kvalitu akú my vyprodukujeme v STV?  A možno pridáme aj tretí program a možno bude aj širokospektrálny. A keď to bude nutné, Vy hlúpe ovce, my Vám zo zákona prikážeme platiť 10 eur a zdôvodníme to čímkoľvek. Lebo Vy občania urobíte všetko, čo my vládcovia zákona rozhodneme. STV je bezodná diera ovládaná mediálnymi hráčmi, ktorí ju používajú ako vhodný odrazový mostík pre svoje kšefty.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (13)

STV musí vyzerať ako taká verejnoprávna hlúpa šedá myš. To kvôli ich vyčačkaným fiflenám na kanáloch s odpadom, ktoré potrebujú sledovanosť. Samozrejme, je tu deklarovaná sloboda, tak nech si ju každý užíva podľa svojho gusta. No len je tu jeden háčik. Nech sa pri tej slobode dodržuje zákon. A to nefunguje. Preto je treba zastaviť výpalnícke STV, zrušiť výpalnícku koncesiu a STV očistiť. Potom tu budeme mať za omnoho menej peňazí ako sa míňa teraz aj 5 programov STV a to voľne nekódovane cez satelit. Peniaze sú už teraz v systéme, len sa nenormálne míňajú na hlúposť v podobe neefektívneho šírenia signálu cestou DVB - T. Pamätajte si, za 3 milióny eur budete mať 5 kvalitných FTA STV programov. DVB-T míňa 11 miliónov eur ročne!!! A ešte dôležitá vec. Každá rodina na Slovensku za to, koľko peňazí nútene odovzdala cez koncesie a tie boli rozkradnuté, dostane od štátu kompletnú HD satelitnú súpravu. Podmienka. Maličkosť. Zastaviť výpalníctvo cez koncesie a neefektívnosť DVB-T. Jednoduché, však. Tak treba konať.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu