Ako príde predpovedaný koniec kresťanskej éry!

“Keď budú hovoriť: „Je mier a bezpečie!“... príde zničenie ako pôrodné bolesti... a neuniknú.” - 1. Tesaloničanom 5:3.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Predstav si, že svetoví vodcovia práve urobili dlho očakávané vyhlásenie „mieru a bezpečia“. Možno sa pýšia, že ich zásluhou sa svet stal bezpečnejším než kedykoľvek predtým. Presviedčajú nás, že majú situáciu vo svete pevne v rukách. Ale voči tomu, čo nastane potom, sú úplne bezmocní. „Veľký Babylon“ bude zničený! (Zjav. 17:5, 15–18) „Boh [vloží] do ich sŕdc, aby uskutočnili jeho úmysel“. Aký úmysel?

Zničiť svetovú ríšu falošného náboženstva vrátane takzvaného kresťanstva. Boh vloží tento úmysel do srdca „desiatich rohov“ „šarlátového divého zvieraťa“. „Desať rohov“ symbolizuje všetky vlády, ktoré podporujú „divé zviera“, čiže Organizáciu Spojených národov. (Zjav. 17:3, 11–13; 18:8) Keď tieto vlády zaútočia na falošné náboženstvo, bude to signál, že sa začalo veľké súženie. Bude to udalosť naháňajúca hrôzu a zasiahne celý svet.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

PS: Veľké súženie začne súdom Ježiša Krista, v mene svojho nebeského Otca, Jehovu Boha, na Božiu pozemskú organizáciu a oddelením zlého otroka pomazaných bratov Krista od verných!

w19.10 14 ods. 1, 3

Jozef Lužinský

Jozef Lužinský

Bloger 
  • Počet článkov:  3 822
  •  | 
  • Páči sa:  98x

Autor sa bude snažiť budovať, povzbudzovať a utešovať ľudí (vrátane samého seba) svojou prózou i poéziou. Zoznam autorových rubrík:  ZivotTeológiaHistoriaVedaBudúcnosťVieraFotkyHudbaPoéziaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu