Blížiaci sa rozsudok nad svetovým impériom Falošného Náboženstva!

Písmo: A- | A+

“Potom prišiel jeden zo siedmich anjelov, ktorí mali sedem misiek, a povedal mi: „Poď, ukážem ti, ako bude vykonaný rozsudok nad vplyvnou prostitútkou, ktorá sedí na mnohých vodách.” - Zjavenie 17:1.

Veľký Babylon je do veľkej miery zodpovedný za to, že je zneuctené Božie meno. Neučí pravdu o Bohu, ako prostitútka vytvára spojenectvá s politickými vodcami a využíva svoje ovečky na osobný prospech. Navyše má na svojich rukách krv nevinných ľudí vrátane Božích služobníkov. (Zjav. 18:24; 19:2) Na zničenie „vplyvnej prostitútky“ Jehova použije „desať rohov“ „šarlátového divého zvieraťa“. Čo znamenajú tieto výrazy? Obrazné divé zviera predstavuje OSN!

Inými slovami Organizáciu Spojených Národov a desať rohov predstavuje súčasné vlády, ktoré túto organizáciu podporujú. V Božom ustanovenom čase tieto politické mocnosti zaútočia na symbolickú prostitútku a „spustošia ju a obnažia ju“. Urobia to tak, že ju oberú o jej bohatstvo a odhalia, koľko zla spáchala. (Zjav. 17:3, 16) Toto náhle zničenie – akoby v jednom dni – spôsobí šok tým, ktorí ju podporovali, pretože sa dlho cítila v bezpečí a vychvaľovala sa: „Nikdy neuvidím smútok.“ (Zjav. 18:7, 8)

PS: Alexander Hislop vo svojej priekopníckej knihe Dva Babylony zašiel do značných podrobností a odhalil, ako staroveký Babel priniesol falošné náboženstvo v podobe uctievania Nimroda, ktoré sa v nasledujúcich storočiach zmenilo na rozpoznateľné náboženstvá dneška, najmä katolícka cirkev! S najväčšou pravdepodobnosťou bude OSN agentúrou, ktorú Boh použije na odstránenie démonického náboženstva. A nepochybne bude svet šokovaný, keď Boh bude súdiť veľkú prostitútku. 

w19.09 10 ods. 10 – 11

Skryť Zatvoriť reklamu