Najväčší konšpirátor dnes vládne celému svetu!

Písmo: A- | A+

“Preto bol zvrhnutý veľký drak, ten prahad, ktorý sa nazýva Diabol a Satan, ktorý zvádza celý svet. Bol zvrhnutý na zem a jeho anjeli boli zvrhnutí s ním.” - Zjavenie 12:9.

Satan a démoni sa snažia oklamať ľudí najmä prostredníctvom špiritizmu. Tí, ktorí sa ním zaoberajú, tvrdia, že poznajú alebo robia veci, ktoré ľudia normálne nedokážu. Niektorí sa napríklad zaoberajú veštením alebo astrológiou a tvrdia, že dokážu predpovedať budúcnosť. Iní budia dojem, že hovoria s mŕtvymi. A ďalší sa venujú čarodejníctvu alebo mágii a snažia sa niekoho začarovať. 

Z prieskumu v 18 krajinách v Latinskej Amerike a Karibiku vyplýva, že asi tretina opýtaných verí v mágiu a čarodejníctvo a takmer rovnaké množstvo ľudí verí, že je možné komunikovať s duchmi. Z iného prieskumu v 18 krajinách v Afrike vyšlo najavo, že v priemere viac ako polovica opýtaných verí v čarodejníctvo. No na špiritizmus si musíme dávať pozor bez ohľadu na to, kde žijeme. 

PS: Špiritizmus je jeden z mnohých spôsobov, ako ovládať alebo manipulovať ľudí bez toho, aby si to všimli! Aj podprahové obrazy majú ten istý účinok na veriacich keď nie sú na to pripravení!

w19.04 20 – 21 ods. 3 – 4

Skryť Zatvoriť reklamu