Posledná ľudská vláda zničená nebeským kráľovstvom!

“Božie nebeské Kráľovstvo... rozdrví a ukončí všetky tieto kráľovstvá.” - Daniel 2:44.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Prorok Daniel vykreslil sled vlád, ktoré zasahovali do života Božieho ľudu. Vlády sú znázornené časťami obrovskej sochy z rôznych kovov. Posledná vláda v tomto slede je zobrazená ako chodidlá zo železa zmiešaného s hlinou, ktoré predstavujú anglo-americkú svetovú veľmoc. Z tohto proroctva vyplýva, že táto veľmoc bude stále pri moci, keď Božie Kráľovstvo zničí všetky ľudské vlády. Aj apoštol Ján opísal sled svetových veľmocí!

Veľmocí,  ktoré mali zasahovať do života Božieho ľudu. Tieto vlády sú v jeho videní znázornené divým zvieraťom so siedmimi hlavami. Siedma hlava zvieraťa symbolizuje anglo-americkú svetovú veľmoc. Je dôležité si všimnúť, že na zvierati sa už neobjavia žiadne ďalšie hlavy. To znamená, že siedma hlava zvieraťa bude pri moci, keď ju Kristus s nebeskými vojskami zničí a spolu s ňou aj zvyšok zvieraťa. (Zjav. 13:1, 2; 17:13, 14)

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

PS: Po siedmej ľudskej vláde, anglo-americkej, prevezme moc ôsma vláda, znázornená celou sochou videnia Božieho proroka Daniela! O tejto vláde sa dozvieme čoskoro v blízkej budúcnosti od pomazaných bratov Krista!

w20.05 14 ods. 11 – 12

Jozef Lužinský

Jozef Lužinský

Bloger 
  • Počet článkov:  3 955
  •  | 
  • Páči sa:  231x

Autor sa bude snažiť budovať, povzbudzovať a utešovať ľudí (vrátane samého seba) svojou prózou i poéziou. Zoznam autorových rubrík:  ZivotTeológiaHistoriaVedaBudúcnosťVieraFotkyHudbaPoéziaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

712 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu