Pozorní učeníci Ježiša Krista už vidia kritické časy!

Písmo: A- | A+

Ale chcem, aby si vedel, že v posledných dňoch nastanú kritické časy, s ktorými sa bude dať ťažko vyrovnať.” - 2. Timotejovi 3:1.

Narodil si sa po roku 1914? Ak áno, už od narodenia žiješ v „posledných dňoch“ tohto starého sveta. Ježiš predpovedal, že v posledných dňoch budú vojny, hlad, zemetrasenia, epidémie, pribúdajúca zločinnosť a prenasledovanie Jehovových služobníkov. Každý z nás už o týchto udalostiach počul. (Mat. 24:3, 7–9, 12; Luk. 21:10–12) Okrem toho sme svedkami spĺňania proroctva apoštola Pavla!

O tom, akí budú ľudia v posledných dňoch. My Jehovovi svedkovia sme presvedčení, že žijeme „v konečnej časti dní“. (Mich. 4:1) Keďže od roku 1914 uplynulo toľko času, musíme teraz žiť už v záverečnej časti „posledných dní“. Pretože koniec je tak blízko, potrebujeme poznať odpovede na dôležité otázky: Aké udalosti sa odohrajú v závere „posledných dní“? A do akej činnosti by sme sa mali dovtedy zapájať? 

PS: Tri udalosti budú ukazovať, že začal “čas konca” - Ježiš prevezme vládu nad svetom, Satan Diabol bude zvrhnutý z neba a na Zemi začne tretia svetová, ale teraz nukleárna vojna! Budú nasledovať splnením včetkých ostatných detailov starovekých Jehovových prorokov od Izaiáša až po Mlachiáša!

w19.10 8 ods. 1 – 2

Skryť Zatvoriť reklamu