Sväté Písme bolo exkluzívne napísané pre svätých!

"Syn môj, dodržiavaj prikázania svojho otca a nezavrhuj rady svojej matky.” - Príslovia 6:20.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Jehova zveril matkám čestnú úlohu v rodine a dal im určitú mieru autority nad deťmi. Matkina výchova môže mať na deti hlboký a dlhotrvajúci vplyv. (Prísl. 22:6) Pozrime sa, čo sa môžu matky naučiť od Ježišovej matky Márie. Mária veľmi dobre poznala Božie Slovo. Vypestovala si k Jehovovi hlbokú úctu a blízky vzťah. Ochotne sa podriadila Jehovovej vôli!

Hoci to znamenalo, že sa jej život úplne zmení. (Luk. 1:35–38, 46–55) Matky, ako sa môžete riadiť príkladom, ktorý vám dala Mária? Po prvé, tak, že si budete udržiavať blízky vzťah k Jehovovi prostredníctvom osobného štúdia Biblie a modlitby. Po druhé, tak, že budete ochotné urobiť zmeny vo svojom živote, aby ste sa páčili Jehovovi.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

PS: Negáciou obrazov a predobrazov (okrem tých zvolených sebazvolenými), sú dnešní svedkovia okrádaní o hlboké biblické pravdy skryté vo Svätom Písme, ktoré boli v prvom rade adresované “svätým” v dnešných posledných dňoch!

w19.09 18 ods. 17 – 19

Jozef Lužinský

Jozef Lužinský

Bloger 
  • Počet článkov:  3 811
  •  | 
  • Páči sa:  87x

Autor sa bude snažiť budovať, povzbudzovať a utešovať ľudí (vrátane samého seba) svojou prózou i poéziou. Zoznam autorových rubrík:  ZivotTeológiaHistoriaVedaBudúcnosťVieraFotkyHudbaPoéziaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

1 článok
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Skryť Zatvoriť reklamu