Zakrátko bude potrebné opustiť Veľký Babylón falošného náboženstva!

“Vyjdite z neho, ľud môj, aby ste aj vy neniesli vinu za jeho hriechy a aby vás nepostihol rovnaký trest.” - Zjavenie 18:4.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Všetci praví kresťania musia zostať úplne oddelení od Veľkého Babylona. Predtým ako niekto začal študovať Bibliu, bol možno členom falošného náboženstva. Chodil na bohoslužby, zúčastňoval sa na cirkevných činnostiach alebo finančne prispieval na cirkev. Skôr ako sa môže stať nepokrsteným zvestovateľom, musí ukončiť všetky zväzky s falošným náboženstvom.


Mal by písomne alebo iným spôsobom požiadať o vymazanie zo zoznamu členov cirkvi a akejkoľvek inej organizácie, ktorá je spojená s Veľkým Babylonom. Pravý kresťan by mal dbať na to, aby jeho zamestnanie nemalo nič spoločné s Veľkým Babylonom. (2. Kor. 6:14–17) Prečo to berieme tak vážne? Pretože nechceme žiadnym spôsobom podporovať falošné učenie ani činnosť náboženských organizácií, ktoré sú v Božích očiach nečisté. (Iz. 52:11)

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou


PS: Dôležitá časť biblických proroctiev ešte len čaká na zjavenie a pochopenie Kristovými pomazanými bratmi, ktorých dnes Jehova Boh použije ako svojich prorokov presne ako v minulosti vo svojom vyvolenom národe - izraelského národa!


w19.10 12 ods. 16 – 17

Jozef Lužinský

Jozef Lužinský

Bloger 
  • Počet článkov:  3 811
  •  | 
  • Páči sa:  87x

Autor sa bude snažiť budovať, povzbudzovať a utešovať ľudí (vrátane samého seba) svojou prózou i poéziou. Zoznam autorových rubrík:  ZivotTeológiaHistoriaVedaBudúcnosťVieraFotkyHudbaPoéziaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu