Najhorší a najpoučnejší rok v mojom živote.

Viem, budú aj horšie, ale tento rozhodne môže kandidovať na šampióna a ešte veľa rokov ho z vrcholu nezvrhne žiadny iný rok.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Mala som veľké šťastie, keď som spoznala svojho teraz už ex snúbenca, bola som prvýkrát v živote naozaj šťastná. našla som svoj domov, miesto, kde môžem byť sama sebou. Nechcem tomu ubrať na výnimočnosti tým, že to viac nebudem ospevovať, ale tento príbeh je o niečom inom. Bohovia sú zrejme naozaj závistlivý a naše šťastie nám vzali. Vzali mi moju lásku k nemu, jednoducho sa vytratila a aj keď som ho veľmi chcela milovať nešlo to. Zamilovala som sa do niekoho iného. Do muža, ktorý ma nikdy nemiloval a ani ma milovať nikdy nebude. Pýtam sa prečo. Prečo sa také niečo stáva. Prečo úžasný vzťah s úžasným mužom vymeníte za vzťah s niekým, koho síce ľúbite, ale viete, že to nie je ono. Dlho som stým bojovala, a snažila sa všetko potlačiť, ale nešlo to. So svojim úžasným mužom som sa zrazu necítila tak úžasne a trhalo mi to srdce. Bolo to, ako keby mi niekto vytrhol srdce z hrude. možno trochu teatrálne, ale naozaj to bolo také zničujúce. Moje blúdenie trvalo viac ako pol roka a ja už som bola na pokraji šialenstva, keď som sa rozhodla, že pôjdem za hlasom svojho srdca a rozhodla som sa to, že som stretla niekoho nového brať ako osud. Skúsila som to. Opustila som svoj úžasný život a chcela som nájsť šťastie s niekým iným, no on ma najprv odmietal a potom. Potom to nebolo ono. Bolo nám spolu fajn ale to je asi tak všetko. Nebolo to ako predtým. Nevravel mi, že ma ľúbi, nechcel so mnou tráviť čas, nechcel ma držať za ruku, neumieral od túžby byť so mnou, počuť môj hlas, moje myšlienky, objímať ma, keď som stratená, utierať mi slzy, keď plačem, stráviť so mnou zvyšok života. Mali sme vzťah, ktorý v skutočnosti vôbec vzťahom nebol. Bolo to klamstvo. Dokázal mi nezavolať týždeň, a mňa nikto nepresvedčí o tom, že keď niekoho máte rád a je vám s ním príjemne, tak dokážete prežiť týždeň bez toho, aby ste sa mu ozvali, akokoľvek, a vtedy som to pochopila. Pochopila som, že zase robím chybu, ktorú som robila pred svojim úžasným vzťahom niekoľkokrát. Prosila som o lásku niekoho, kto ma milovať nechcel a nemohol. a nemal dosť , ani neviem čoho vlastne, aby mi povedal že ma nemiluje, že ma má rád, ale nebude ma na mojej ceste za šťastím zdržiavať. Nechcela som nič, iba aby ma mal rád. aspoň tak ako ja jeho, alebo ako ma mal rád ten pred ním. Alebo aspoň najviac ako dokáže mať rád. Vôbec si ma nevážil a nebál sa, že ma stratí. .

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Niekoľko týždňov som nechcela pochopiť, že to nemá zmysel, že to všetko nemalo zmysel, že celý ten rok, to trápenie, a slzy, krik a bolesť, že to všetko bolo len preto, aby som nakoniec ostala sama.

Tak ako stále.

Je tmavá noc a ja sa prehadzujem vo svojej posteli zo strany na stranu, nedokážem už ani plakať....zrazu viem, že ani jeden z nich nie je ten pravý. že som ostala sama. Svoju druhú polovicu musím hľadať niekde inde.

Na jedno to ale bolo dobré, pochopila som, čo vo vzťahu nechcem a nedokážem tolerovať a že veľa veci som si nevážila, keď som ich dostávala od Števka. Hlavne seba samú.

Lýdia Vargová

Lýdia Vargová

Bloger 
  • Počet článkov:  6
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Kto som? Príliš ťažká otázka. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

47 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu