12 vecí, ktoré by ste mali urobiť počas svojho svadobného dňa

Písmo: A- | A+

Väčšina z nás má svadbu len raz za život a preto si túto udalosť treba, čo najviac užiť a vychutnať. Tu je niekoľko nápadov, čo by ste počas vášho veľkého dňa mali urobiť, aby ste sa zabavili a vytvorili krásne spomienky.

Svadobný deň
Svadobný deň 


1. Pripravujte sa spolu s kamarátkami. S niektorými ste sa možno dlhšie nevideli, teraz je príležitosť všetko dobehnúť. Spravte si dámsku jazdu. Stretnite sa všetky na jednom mieste, kde sa spolu budete obliekať, líčiť, česať a hlavte rozprávať a smiať. Otvorte si šampanské, uvoľnite sa a tešte sa so spoločného času. Na svadbe sa budete musieť venovať mnohým ľuďom a možno si na kamarátky nenájdete dosť času.

Svadobné prípravy
Svadobné prípravy 


2. Spravte si poslednú spoločnú fotografiu ako slobodní ľudia. Či už ako pár alebo každý sám, prípadne so svojimi slobodnými kamarátmi / rodičmi...

3. Predveďte veľkolepý príchod. Kedy inokedy budete mať šancu byť najobdivovanejšou osobou v miestnosti? Využite túto príležitosť a pripravte si naozaj zaujímavý príchod, ktorý si všetci hostia zapamätajú. Je to váš veľký deň, dnes ste vy dvaja kráľ a kráľovná.

4. Urobte si s priateľmi čo najviac zábavných a netradičných fotiek. Už len samotné fotenie si určite všetci užijete, a keď sa pozriete na fotky vždy si spomeniete, ako dobre ste sa zabavili.

Zábavné svadobné fotografie
Zábavné svadobné fotografie 

5. Prihovorte sa každému s hostí a poďakujte im osobne za účasť. Či už je to vaša rodina, rodina vášho partnera, priatelia, známi alebo susedka. Tento deň by mal byť šťastným nielen pre vás, ale aj pre všetkých, ktorí prídu. Preto rozdávajte šťastie a úsmevy všade naokolo, vaši hostia to určite ocenia a vám to tiež pridá dobrý pocit.

6. Zahrajte si "Skúšku súladu" alebo iné svadobné hry. Rozptýlite tým hostí, oddýchnete si od tancovania a všetci sa dobre zabavíte. Ďalšie hry a nápady na program nájdete v článku Moderná svadba: 10 tipov na program alebo na stránke http://svadbypodlaely.sk/co-potrebujete-vediet/priebeh-svadobneho-dna/.

7. Vypustite lampióny šťastia. Ak je to možné na mieste, kde sa koná vaša svadba, vypustite spolu s hosťami po zotmení lampióny šťastia. Vytvoríte tak krásnu romantickú atmosféru a hostí preberiete netradičnou aktivitou.

Lampióny šťastia
Lampióny šťastia 

8. Vyfoťte sa podľa možnosti s každým z hostí, respektíve každým párom (rodičia, starí rodičia, sestra s manželom a pod.). Keď budete po svadbe posielať poďakovania za dary, môžete k nim priložiť fotografiu vás s konkrétmymi ľuďmi, prípadne z fotiek spraviť ďakovné karty. Okrem toho vám ostanú spomienky na každého zúčastneného a môžete si tak spraviť pekný svadobný album.

9. Zatancujte si hromadný tanec so všetkými hosťami. Napríklad nechajte hostí vytvoriť kruh s vami dvoma v strede a poproste ich, aby sa po krátkej chvíli striedali. Tak sa vám podarí zatancovať si so všetkými a príliš sa neunavíte.

10. Spíšte si zoznam prianí, čo by ste chceli do roka v manželstve spolu stihnúť. Ak chcete, môžete zapojiť aj vašich hostí. Poproste ich, aby každý napísal jednu radu, čo by ste mali do roka spolu urobiť a dostanete tak zaujímavý a možno zábavný zoznam.

11. Venujte chvíľku sami sebe. Nájdite si chvíľku pre seba. Choďte sa na chvíľu prejsť, zatancujte si spolu....skrátka nájdite si čas vychutnať si vašu svadbu ako pár. A túto romantickú chvíľu si užite naplno.

Nevesta a ženích
Nevesta a ženích 

12. Vytvorte spolu s hosťami spomienkový balíček. Odložte si do neho jednu fľašu vína z oslavy, servítku, papier s podpismi všetkých zúčastnených, čokoľvek, čo vám po čase pripomenie vašu svadbu. Potom škatuľu zavrite a otvorteju až na prvé / piate / desiate, ... výročie. Určite budete milo prekvapení.

Dúfam, že prežijete ten najkrajší svadobný deň a všetci sa dobre zabavíte. Veľa šťastia. :)
 

Skryť Zatvoriť reklamu