Budúcnosť na Slovensku?

Ako každý mladý človek, ktorý žije v tejto krajine si dávam niekedy otázku, či to tu naozaj dáva zmysel. Už štvrtý rok poctivo pracujem, šetrím,deň čo deň. Potom príde deň, keď sadnem pred správy a v televízií uvidim pani Ivetu a pana Richarda a všetkých naokolo čo robia a razom to musím zapiť pohárom čistej vody, lebo z tej situácie tam mi vyschne v krku. Nerozumiem sa špeciálne politike ani ju nesledujem, ale to čo sa deje tu, z toho dobrý pocit vôbec nemám.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (25)

Slovensko je nádherná krajina a ja ju neskutočne milujem. Máme tu tak veľa nádherných a svetových vecí. Len vládnuca vrstva svetová nie je . A keď k tomu pripočítam všetky tie mediálne star , ktoré sa predvádzajú v šou typu Lets Dance. Alebo skrachované existencie v Mama ožeň ma, či Farmár hľadá ženu. Pre všetkých iba odkaz : " Halóó ľudia zobudťe sa" !!! Však toto všetko je podľa mňa jeden veľký trapas.

Na čo platím odvody mesačne štátu? Aby ma pomaly už ani nemal aký lekár v nemocnici ošetriť keď sa mi niečo stane, lebo všetci dali výpovede. Nemajú tu podmienky, situácia sa skôr nerieši ako rieši...Z detských kliník dávajú výpovede špecialisti. Však radšej tu ani nebudem mať dieťa, nebude ho mať KTO ošetriť. Platím odvody na dôchodcov - OK, zdravotné - k tomu mám vyššie uvedene výhrady, ale OK,platím na invalidov - tých ktorí su oprávnene, po druhé na tých čo sú tam neoprávnene. A platím aj na to, aby išlo niečo aj pre dôchodcov z Grécka?? Panebože, a Gréci budú robiť na mňa, keď budem na dôchodku, ak sa toho veku vôbec dožijem?

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Snažím sa ako relatívne mladá žena vidieť všetko pozitívne, no ako plynie čas speje to tam, kam nechcem.

Skôr mám pocit, že radšej vziať nohy na plecia a utekať odtialto.

Mária Gálová

Mária Gálová

Bloger 
  • Počet článkov:  17
  •  | 
  • Páči sa:  0x

lietajúca v oblakoch,častokrát doslovne :) Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu