Tak čo, Brittney, myslíš, že Ťa má Amerika rada?

Dnes bola oznámená výmena Rusmi zajatej americkej basketbalistky za v USA väzneného obchodníka so zbraňami.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

„Osobně si myslím, že to do športu nepatrí. ... Černoši v tej dobe nemali žiadne práva,“ povedala Grinerová o vzniku zástavy posiatej hvězdami. "Je ťažké rešpektovať pieseň (hymnu), ktorá ani nereprezentovala všetkých Američanov, keď bola zložená".

Toľko citát z júla roku 2020, keď sa na protest proti hraniu americkej hymny pred zápasom basketbalovej ligy odmietala počas ceremónie postaviť na palubovku.

Zrejme z nekonečnej lásky k vlasti potom na sklonku kariéry začala hrať basketbal v Rusku, kde ju nakoniec zatkli za nejaký incident s prevážaním konopného oleja. Zdá sa, že Rusi mali od začiatku jasný cieľ, použit ju na výmenu väzňov.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

No a tým ruským väzňom je obchodník so zbraňami Viktor But, ktorý bol dlhé roky na vrchole zoznamu najhľadanejších zločincov v USA, až pokým ho pred 12 rokmi neuväznili.

No a dnes sa tieto príbehy so šťastným koncom uzavreli.

Možno sa o tom natočí aj nejaký pekný film, o Viktorovi teda už druhý (ten prvý má názov Lord of War - Obchodník so smrťou z roku 2005).

Peter Maroncik

Peter Maroncik

Bloger 
  • Počet článkov:  86
  •  | 
  • Páči sa:  159x

Snáď normálny, spokojný chlap s potrebou sem tam zo seba dostať nejakú myšlienku. Zoznam autorových rubrík:  MANIFEST 2042Drobnosti zo životaSúkromnéNezaradenéZávažnosti

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu