reklama

Martin Klus - please shut up

Pán poslanec nevie dôstojne zavrieť dvere za svojím znemožnením sa a hľadá vinníka, lebo Sulík.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Tento nezdravo ambiciózny "politik" s podvodne získaným diplomom nielen, že zosmiešnil seba, ale urobil hanbu aj celému Slovensku. Čo si tak pomysleli členovia komisie, ktorá posudzovala jeho spôsobilosť vykonávať funkciu auditora, keď počúvali jeho predstavenie v podobe "ja o koze, vy o voze". Pán Klus je polovzdelaný politológ s ambíciami, ktoré má väčšina takto "vyštudovaných" občanov. Veľká sebadôvera, prax a vedomosti biedne a diplom, taký slovenský. Ak niečo pohnoja, tak na vine je celý svet, náhoda, podrazy, klebety a na záver "za všetko môže Sulík". To je už také zabehnuté, veď on povalil už tretiu vládu, ako tvrdí ďalší nevzdelanec a psychopat Matovič, neobjednal vakcíny, nerobil si prácu ministra, má ranč v Austrálii, zobral dcéru do Dubaja a zanedbal kompenzácie cien energií. Je pravda, že tiež nie je svätý a Geissenovcov si mal odpustiť (priznám sa, že tým u mňa hodne stratil) ale tvrdiť, že on môže za katastrofálny výsledok vypočutia pána Klusa, je tvrdenie z inej galaxie.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Všetci členovia komisie boli asi nesvojprávnymi bábkami, ktoré len čakali na to čo im prikáže Sulík. Neskutočná hlúposť a jej obhajoba ešte väčšia hanba. Dodatočne sa vzdať kandidatúry a označiť to za štátnický krok môže len niekto, kto o štátnickom kroku nemá ani paru. Pán Klus nevyužil možnosť držať po tom fiasku hubu a dúfať, že sa na to rýchlo zabudne. Nuž takto sa v tom bahne bude ešte dlho kúpať.

Pán Klus to, že ste si vykupčil kandidatúru za určité hlasovanie v parlamente ešte neznamená, že vám to spapkajú aj odborníci v Bruseli.

Martin Sukupčák

Martin Sukupčák

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  77
  •  | 
  • Páči sa:  1 204x

Životné krédo: "Planétu Zem máme len požičanú od našich detí".CV - mladosť na Liptove v Demänovskej Doline, gymnázium v LM - M. M. Hodžu. 1970 - študentská prax Sandviken Švédsko, 1971 - absolvent SVŠT - stroj. fakulta s vyznamenaním, 1980 - štátnica z angličtiny. 2001 manažérska stáž NCW HAAG Holandsko.1971 - 91 Váhostav Žilina, 1991 - 2007 spolumajiteľ a GR BCI, a.s. 2008 - trvá, majiteľ rodinnej firmy SUKUPCAK, s.r.o. a konateľ spoločnosti BCI S&T, s.r.o. Účasť na projektoch PVE Č. Váh, JE Mochovce, VD Gabčíkovo. 1982 - 85 stavba Abu Ghraib - Iraq, 1987 - člen poradného teamu pre výstavbu elektrárne na Kube. Člen MENSA s certifikátom IQ 156. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

73 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu