SAS - ke tlieskam, radšej koniec agónii

ako agóniu bez konca s parazitom Kollárom, psychopatom Matovičom, neschopným Hegerom a za asistencie Gen. prokurvatúry.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (11)

Už vidím množstvo nesúhlasov, že je to podpora návratu Fica a spol. Nezmysel, čím dlhšie bude pri moci táto neschopná sebránka kde SIS - ka slúži Pčolinskému, policajná inšpekcia spolu s GP a krajským súdom v Bratislave rozbíjajú všetku snahu o potrestanie lotrov v SMER -e a nový minister spravodlivosti si mýli poslanie advokátov, tým bude väčšia šanca, že tu naozaj môžeme čakať návrat Ficovej a Bodorovej džamahírie.

Dnes sú preferencie také aké sú, ale do predčasných volieb je ešte ďaleko. Nakoniec zasiahnuť môže aj prezidentka menovaním úradníckej vlády ktorá, pokiaľ by v nej boli ozajstní odborníci a nie politické karikatúry, by určite dokázala ukázať národu ako sa dá spravovať štát. Nerobím si ilúzie, že tu stále budú voliči, ktorí budú voliť bruchom "nezávislé osobnosti", nezodpovedných populistov bez akýchkoľvek schopností a rozsievačov spermií. Práve tí sa držia hesla bezcharakterných darebákov: " Keď urobíš nejaké svinstvo, tak najlepšie urobíš, keď sa tým začneš chváliť", potom (s)prostý volič nerozozná čo je správne a čo bohapustá lož. Treba to omieľať dokola v neverejnoprávnej TV a predajných komerčných médiách. Pokiaľ by vládla ďalej táto vláda mali by všetci spomenutí množstvo príležitostí na úspešné šírenie svojich nezmyslov, demagógie a nenávisti. Veď ich cieľom nie je prosperujúca spoločnosť a zlepšenie života občanov, ale vlastný luxus, beztrestné okrádanie a strach pred pobytom v nápravnom zariadení v Leopoldove.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Tlieskam SAS, že povalí túto vládu, lebo to už nie je vláda, ale spolok neschopákov.

Martin Sukupčák

Martin Sukupčák

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  75
  •  | 
  • Páči sa:  1 090x

Životné krédo: "Planétu Zem máme len požičanú od našich detí".CV - mladosť na Liptove v Demänovskej Doline, gymnázium v LM - M. M. Hodžu. 1970 - študentská prax Sandviken Švédsko, 1971 - absolvent SVŠT - stroj. fakulta s vyznamenaním, 1980 - štátnica z angličtiny. 2001 manažérska stáž NCW HAAG Holandsko.1971 - 91 Váhostav Žilina, 1991 - 2007 spolumajiteľ a GR BCI, a.s. 2008 - trvá, majiteľ rodinnej firmy SUKUPCAK, s.r.o. a konateľ spoločnosti BCI S&T, s.r.o. Účasť na projektoch PVE Č. Váh, JE Mochovce, VD Gabčíkovo. 1982 - 85 stavba Abu Ghraib - Iraq, 1987 - člen poradného teamu pre výstavbu elektrárne na Kube. Člen MENSA s certifikátom IQ 156. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu