hokejová Slovnaft Extraliga

Hokejová extraliga pokračuje v plnom prúde dnes v 26.kole hokejovej Slovnaft Extraligy privítajú v televíznej predohrávke hokejisti Trenčianskej Dukly pod Matúšovým hradom aktuálneho lídra Slovnaft Extraligy, hokejistov Slovana Bratislava

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Tréner Antonín Stavjaňa po stretnutí v Martine povedal. Naši hráči si mysleli, že nepriaznivý stav v priebehu zápasu ešte zvrátia, ale súper vydržal nasadené tempo a zaslúžene zvíťazil. Dúfam, že už v nasledujúcom zápase proti Košiciam načneme novú sériu víťazstiev.

Tak aj bolo. Belasí sa chytili hneď v ďalšom extraligovom kole, keď pred vypredaným hľadiskom vo výbornej atmosfére zdolali uradujúceho majstra 4:3.Zaujmavosťou zápasu bolo, že v dueli sa stretli všetci traja bratia Hunovci.

Róbert a Richard na strane belasých a Rudolf na strane oceliarov.

Košice sú v tejto jediným tímom, ktorý je podľa mňa schopný Slovanu fyzicky stačiť. Aj v spomínanom zápase dokázali vždy náskok belasých stiahnuť. Dokonca v 50.minúte zápasu vyrovnali gólom R.Hunu na 3:3. Majster po vyrovnaní vyvinul obrovský tlak pred domácou bránou ale spoľahlivý Konrád v bránke domácich odolával.

Šesť sekúnd pred koncom tretej tretiny sa predsa Košiciam podarilo vyrovnať, ale gól po porade s video rozhodcom hlavný arbiter neuznal a tak ostal v platnosti výsledok 4:3 a Slovan začal novú sériu zápasov bez prehry.

Slovan od zápasu z Košicami odohral dve stretnutia. Na ľade Žiliny po skvelom obrate keď strelil dva góly v priebehu 120 sekúnd zvíťazil 4:3 po pp.

V ďalšom kole Slovan privítal hokejistov z pod Zobora na vlastnom ľade. Domáci Nitre naložili čo sa dalo a po výhre 8:1 si pripísali do tabuľky ďalší trojbodový zápas.

Dnes naši chlapci cestujú na zápas do Trenčína a pevne verím, že si odnesú z Trenčína všetky body