Ilúzia ilúzie v inej ilúzií, aneb ako hravo klamať masy

Žiadny zákon, žiadny štát, za ktorým sú len ľudia, teda žiadny človek, ktorý nech má akúkoľvek finančnú moc, nemá právo siahať na slobodu iného človeka a šikanovať ho sledovaním alebo inak.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

 Šikana je trestná, dokonca aj ak ju vykonáva štát, lebo aj štát tvorí len skupina ľudí. Takže ak sa štát tvárí, že je normálne a zákonné šikanovať, sledovať či inak poškodzovať slobodu iného človeka, je to v podstate len o tom, že to robí určitá skupina ľudí, ktorá sa na tom dohodne a jej finančná moc jej to umožní, vďaka korupcií, samozrejme. Pretože aj zákony sú len odzrkadlením extrémnej korupcie v našom štáte, aj zákony píšu len ľudia. Zákony píšu finančne mocní ľudia, aby vďaka nim "legálnou" cestou ovládali masy a ich správanie, diktujú nám skrz zákony čo a ako máme robiť! A aké právo majú tí ľudia rozhodovať o tom ako sa budú mať ľudia, ktorých ani nepoznajú a nič s nimi nemajú spoločné?! ŽIADNE!!! Kde je predsa rovnoprávnosť? Čo je to za nezmysel aby krvná línia a jej finančná moc rozhodovala o tom, že niekto má mať viac práv ako niekto iný?! Všetci sme predsa ľudia, rovnaký živočíšny druh! Dominancia krvných línií, kráľovských rodov a ich finančná moc bola dobrá možno tak v stredoveku, keď ľudská inteligencia a vynaliezavosť boli na značne primitívnejšej úrovni ako sú dnes! Legalita je len pojem, rovnaký ako potreba. Tí, čo diktujú, čo je legálne alebo nelegálne, to diktujú nie tak pre naše dobro, ako hlavne pre svoje. Ale od kedy má mať človek silu rozhodovať o tom, čo je pre niekoho, koho ani nepozná, naozaj potrebné?! Takže aká ľudskosť, sloboda a humanita alebo nebodaj demokracia? Ako je možné, že nám diktujú ako máme žiť, ľudia, ktorí pri tom sami nevedia ako majú žiť?! Nevedia byť humánni, teda ľudskí a detto nie slobodomyseľní! Denne nás klamú pojmami ako je demokracia, globalizácia a pod. nezmysly! Ja odmietam poslúchať, počúvať či inak rešpektovať psychicky narušených ľudí, ktorí trpia silnou psychickou závislosťou na materializme a šíria ju po celej planéte! Akákoľvek psychická závislosť je psychickou poruchou! Takže v podstate každý človek, ktorý si myslí a je presvedčený o tom, že zmysel jeho života spočíva len v peniazoch a honbe za nimi, je v podstate psychicky narušený jedinec!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 Táto nezmyselnosť krvných línií, kráľovských rodov, oligarchov, no hlavne slobodomurárov, ktorí proti nim vedú nezmyselné neviditeľné vojny, a ich finančná moc, to tá skutočne môže za všetky vojny, nešťastie a utrpenie na tejto planéte! Tá je skutočným zdrojom utrpenia, umelosti systému, nevraživosti a problémov! Pretože to oni sú skutočným problémom!!! Boje o to, kto má väčšiu moc a ako si ju dokáže, to je reálnym problémom, pretože to zasahuje nás občanov, ktorých sa však nikto nepýtal, či s tým súhlasíme! Kde je demokracia teraz?

Matej Kečkéš

Matej Kečkéš

Bloger 
  • Počet článkov:  14
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mojim cieľom nie je písať len o tom čo sa ľuďom páči, aby som sa tak niekomu vtieral a veril tu na nejakú umelo zvýšenú karmu, to nie. Mojim cieľom je šokovať, oboznámiť, vysvetliť, poukázať, zopakovať.Som človek, som samostatné indivíduum, som niečo medzi telom a dušou - psyché. Moje telo je mojim nástrojom, moja duša je mojim radcom. Cítim k nim pokoru a rešpekt, úctu a lásku. Som povolaním technik, ktorého baví filozofia, vytváranie vlastných definícií a teórií. Resp. na základe naučených faktov, vytváram vlastné fakty, ktoré sú od nich priamo alebo nepriamo odvodené. A tak rád rozširujem poznatky a oboznamujem ľudí s pravdou. Uznávam starú čínsku múdrosť, že aby sa hypotéza stala faktom nemusí byť hmotne dokázaná, ak je dokázaná logicky, teda deduktívne. Medzi moje záujmy patrí aj biológia, kozmológia, psychológia, technika. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéŽivot ako zmena

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu