Vražda Jána Kuciaka a jeho priateľky

Nedávno sa stala brutálna vražda dvoch mladých ľudí, teraz je čas byť obozretný voči chybám politikov a toho, čo si nepamätajú, teraz je ten správny čas veľmi pozorne počúvať a čítať.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

 "Generálny" prokurátor smrdí podvodom a skorumpovanosťou.
Citácia z článku v Novom Čase:
"..... Zároveň potvrdil, že prokuratúra preverí postup orgánov činných v trestnom konaní, ktoré vyhodnotili údajné vyhrážanie sa podnikateľa Mariána Kočnera Jánovi Kuciakovi ako priestupok. Čižnár však odmieta spájať Kočnera s touto vraždou. Označil to za nezmysel. Podľa jeho slov ide o dve rozličné veci, pričom jedna z nich už bola skončená, a teraz bude preverený postup orgánov......"
https://www.cas.sk/clanok/662418/generalny-prokurator-o-vrazde-kuciaka-27-rozputam-tu-peklo/
Rozbor jeho slov:
Logicky, v prípade profesionálnej dvojnásobnej vraždy akou strela do hlavy a hrude sú, by mal byť podozriví každý, kto s tým nejako môže súvisieť a je pri peniazoch a z toho je nad svetlo jasné, že v prvom rade by to mal byť ten, kto sa Kuciakovi vyhrážal, teda Kočner, lenže tým, že to prokurátor označil za nezmysel ako keby ho hneď zbavil obvinenia, a to bez akýchkoľvek dôkazov!!!! A označil ten prípad za skončený, avšak podľa všetkého to vyhrážanie nebolo považované ani za priestupok!
Ako to? Vidieť, že "pán" Kočner má naozaj hlboko do vrecka.
Je jasné, že je do toho zapletených veľa ľudí a podľa týchto vyhlásení sa sám prokurátor ako taký debil prezradil a priznal, že Kočner si ho v podstate kúpil ako takú lacnú štetku.
Pretože keď "generálny" prokurátor urobí takú blbosť, že bez dôkazov zbaví obvinení človeka, ktorý by mal byť prvým podozrivým, smrdí to a veľmi.
 Kam potom fakt toto celé smeruje, keď je nezávislosť a sloboda v takomto krvavom ohrození, že ľudia nemajú problém dať zabiť niekoho lebo píše niečo, čo sa niekomu nepáči? Nebuďme naivní, je jasné, že to bola úkladná profesionálna vražda na objednávku niekoho bohatého, tým pádom musí logicky súvisieť s jeho prácou, pochybujem, že by ho zabili kvôli jeho súkromiu, to je nonsens.
 

Matej Kečkéš

Matej Kečkéš

Bloger 
  • Počet článkov:  14
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mojim cieľom nie je písať len o tom čo sa ľuďom páči, aby som sa tak niekomu vtieral a veril tu na nejakú umelo zvýšenú karmu, to nie. Mojim cieľom je šokovať, oboznámiť, vysvetliť, poukázať, zopakovať.Som človek, som samostatné indivíduum, som niečo medzi telom a dušou - psyché. Moje telo je mojim nástrojom, moja duša je mojim radcom. Cítim k nim pokoru a rešpekt, úctu a lásku. Som povolaním technik, ktorého baví filozofia, vytváranie vlastných definícií a teórií. Resp. na základe naučených faktov, vytváram vlastné fakty, ktoré sú od nich priamo alebo nepriamo odvodené. A tak rád rozširujem poznatky a oboznamujem ľudí s pravdou. Uznávam starú čínsku múdrosť, že aby sa hypotéza stala faktom nemusí byť hmotne dokázaná, ak je dokázaná logicky, teda deduktívne. Medzi moje záujmy patrí aj biológia, kozmológia, psychológia, technika. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéŽivot ako zmena

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

712 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu