Právo na slobodu (aj v očkovaní!)

Podľa ústavy SR, ale aj princípu a základov demokratickej krajiny má mať každý občan právo na slobodu, vlastné presvedčenie, filozofiu či vieru. A to samozrejme znamená aj vykonávanie a život podľa vlastnej filozofie či viery.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (18)

 Povinné očkovanie, toto slovné spojenie je samo o sebe absurdné a jeho význam a prax sú proti ústave SR porušovaním ľudských práv a zároveň proti zdravému rozumu.
Nikto Vám nemôže predsa prikázať ísť na operáciu chrbtice či na preventívnu prehliadku alebo vôbec ísť k lekárovi, nikto Vás k tomu nemôže prinútiť.
Ako nám teda niekto môže prikazovať nechať podrobiť sa lekárskemu zákroku naše novorodeniatka?!
Veď to je úplne choromyseľné. Chemicko-toxický kokteil, ktorý sa nachádza napr. vo vakcíne MMR, ktorá bola práve pre jej vysokú toxicitu zakázaná v Japonsku, zatiaľ čo u nás je "povinné" nechať sa otráviť ako novorodenec, obsahuje geneticky modifikované DNA z potratených ľudských plodov, na ktorom sú touto genetickou modifikáciou pestované vírusy či baktérie, tie totižto potrebujú hostiteľa na prežitie, pokiaľ nie sú zmrazené.

Citácia z odborného nezávislého vedeckého článku priamo zo stránky USA:
"The MMR vaccine has been linked to autism, Crohn's disease, inflammatory bowel disease[142,143] and other serious chronic stomach problems[144], epilepsy, brain damage including meningitis[145,146], cerebral palsy, pancreatitis[147] and diabetes mellitus[148150], encephalopathy, encephalitis[151,152], hearing and vision problems, arthritis, behavioural and learning problems, chronic fatigue syndrome, diabetes, Guillain-Barre syndrome, idiopathic thrombocytopaenic purpura, subacute sclerosing panencephalitis (SSPE), leukaemia, multiple sclerosis, and death."

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3364648/?fbclid=IwAR0SmHhwl3UvdC1zmwLzblIv1qkQpZ_61TPt0ZtlsqHstVTjiqApCIjwJqU


Talianska vláda vydala oficiálne vyhlásenie o škodlivosti očkovania:
https://newspunch.com/italian-parliament-vaccines-cancer-autoimmune/?fbclid=IwAR2keFgl5tmgZcpAbQcB5PY3te_WuCjqklBuLzeUTE6djGHVT6Q5SNso0vw

Jednoducho a stručne, dávať očkovať povinne svoje deti je z právneho hľadiska protiprávne, z chemického toxické a z ľudského neetické. Zároveň sa jedná o porušovanie ľudských práv a slobôd. Človek je predsa schopný danú chorobu prekonať a vytvoriť si voči nej imunitu aj bez očkovania.
Očkovanie je vhodné len ak žijete v nehostinných podmienkach, kde nemáte prístup ku kvalitným organickým liekom s vysokým obsahom vitamínov, minerálov, antioxidantov, a prípadne nemáte dostatočné hygienické návyky. Avšak toto všetko naučiť svoje deti je výsada a právo rodičov, nie cudzích ľudí.
 

Matej Kečkéš

Matej Kečkéš

Bloger 
  • Počet článkov:  14
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mojim cieľom nie je písať len o tom čo sa ľuďom páči, aby som sa tak niekomu vtieral a veril tu na nejakú umelo zvýšenú karmu, to nie. Mojim cieľom je šokovať, oboznámiť, vysvetliť, poukázať, zopakovať.Som človek, som samostatné indivíduum, som niečo medzi telom a dušou - psyché. Moje telo je mojim nástrojom, moja duša je mojim radcom. Cítim k nim pokoru a rešpekt, úctu a lásku. Som povolaním technik, ktorého baví filozofia, vytváranie vlastných definícií a teórií. Resp. na základe naučených faktov, vytváram vlastné fakty, ktoré sú od nich priamo alebo nepriamo odvodené. A tak rád rozširujem poznatky a oboznamujem ľudí s pravdou. Uznávam starú čínsku múdrosť, že aby sa hypotéza stala faktom nemusí byť hmotne dokázaná, ak je dokázaná logicky, teda deduktívne. Medzi moje záujmy patrí aj biológia, kozmológia, psychológia, technika. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéŽivot ako zmena

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu