Láska a dieťa nieje právo, ale dar.

Písmo: A- | A+

Som šokovaný, aká antikampaň sa spúšťa po odovzdaní petičných hárkov Aliancie za rodinu. Áno, aj ja som podpísal. Práve dnes zverejnili média správu, že je vyzbieraných už viac ako 400 tisíc podpisov. (celý článok tu)

Je toho teraz plná sociálna sieť. Čítam na nej od mojich blízkych či vzdialených známych rôzne obvinenia, či prirovnania: či za toto sme štrngali kľúčmi na námestí, alebo dokonca, že to je vymývanie hláv talibancami (čítaj kresťanmi), či názor, že totalitu komunistickú vymenila totalita katolícka. Tak pozor páni! Téma tradičnej rodiny je síce dominantnou práve v katolíckej cirkvi, ale to len z dôvodu, že z iných fór a vôbec z ľudí sa vytratila akákoľvek súdnosť, morálka a zdravý rozum.

Vôbec sa neteším, ako jedného dňa príde moje dieťa zo školy plné zážitkov z praktických ukážok sexuálneho styku dvoch rovnakých pohlaví. K sexuálnej výchove na školách už od prvého stupňa vyvíja aktivity aj Rada vlády SR pre pre ľudské práva, národnostné menšiny a rodovú rovnosť.

Ak teda povoliť výchovu detí osobám rovnakého pohlavia, keď je to úplne normálne, tak nech si svoje dieťa úplne normálne tí dvaja alebo tie dve spolu aj splodia.