Penta a J&T bohatnú exekúciami aj rodinnými tragédiami

Mnohé rodiny prišli o domovy, mnohé rodiny to rozvrátilo, mnohým rodinám to zmenilo vzťahy a mnohé rodiny dodnes prežívajú sociálne tragédie len kvôli nespravodlivým exekúciám, chrániacim povinnosť vazalstva v prospech JT a Penty ako výpalného. Mnohí živnostníci nezarobia v "uhorkovom" lete ani na slanú vodu, ale na "výpalné" pre JT a Pentu musia odviesť, hoci sú v strate...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Odhaľme rúško "humánnosti" povinného zdravotného poistenia...

Na Slovensku nieje, ani nebolo zdravotnej poisťovne, v ktorej by nemala prsty Penta alebo J&T.
Aj všeobecná nakoniec zobe ich zrno, rovnako ako politici.
Kľúčovým bolo manažérske ovládnutie Všeobecnej zdravotnej poisťovne (jej šéf prišiel z Penty) a tak spolu s Dôverou (ktorú vlastnia) …Rok Penty vo vláde: 5,5 milióna rukojemníkov

Doteraz žiadna vláda nemala odvahu vzoprieť sa súčasnému amorálnemu systému financovania zdravotníctva, ktoré podľa svojich predstáv diktujú lobingové skupiny J&T a Penta.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Naopak, doteraz každá vláda obetovala občanov stať sa pravidelnými zákazníkmi povinného zdravotného poistenia od vládou schválených spoločností, ktoré vlastnili alebo menežovali skupiny J&T alebo Penta.
Na základe korupčne "vylobovaného" zákona o povinnom zdravotnom poistení sa všetci občania stali povinnými vazalmi k týmto skupinám. Uvedené vazalstvo sa vymáha aj prostredníctvom exekúcií či následných rodinných tragédií.

Solidárnosť zdravotného poistenia diskriminuje imuno-progresívnu telovýchovu a tým reálnu ochranu zdravia... Tí sú diskriminovaní, ktorí investujú do svojho zdravia aj inak než zdravotným poistením, aby zodpovednejšie zachovali svoj "požičaný" genóm a imunitu pre budúce generácie prísnejšími návykmi zdravého životného štýlu, aktívnou zdravotnou sebadisciplínou i pohybovou prevenciou, niekedy aj za cenu obetovania lepších pohodlnejších životných podmienok i kariéry, lebo im na skutočnú ochranu zdravia neprispieva nikto. Naopak oni musia prispievať prostredníctvom zdravotného poistenia na imuno-supresívnu "ochranu" aj tomu, kto sa o svoje zdravie nestará.

Skryť Vypnúť reklamu

Aj toto ukrýva "humánnosť" povinných zdravotných odvodov, ktoré financujú okrem malej časti prospešného zdravotníctva hlavne farma-biznis či prosperitu J&T aj Penty, dokonca bioteror, podvody a genocídu.

Viac na:

Mega-podvod storočia

Zdravotná starostlivosť s rozsahom genocídy.

Čím sú Slováci chorľavejší, tým viac J&T a Penta rastú

mikulas novota

mikulas novota

Bloger 
  • Počet článkov:  5
  •  | 
  • Páči sa:  0x

telovýchova versus zdravotníctvo Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu