Nevlastenecká SNS káže o vlastenectve

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

No a máme to tu. Vlastenecký zákon z dielne národne cítiacej strany SNS sa podarilo napriek menším úpravám schváliť. V každej štátnej základnej, strednej i vysokej škole na Slovensku musia riaditelia pustiť štátnu hymnu tak, aby ju počul každý žiak. Na všetkých športových podujatiach a zápasoch, ktoré organizujú národné športové zväzy, sa bude hrať hymna a tá bude znieť aj pred rokovaním parlamentu, na začiatkoch zasadaní obecných či mestských zastupiteľstiev, ale aj župných parlamentov. Každý úradník, ktorý nastúpi do štátnej služby, bude musieť povinne sľúbiť vernosť slovenskej republike.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Vlastenecký zákon, ale v takomto podaní fungovať nebude a to hlavne z jediného dôvodu, ktorým je, že povinné vlastenectvo nie je možné ľudom vtlačiť do mysle na základe zákona. Všetky tieto nariadenia budú kontraproduktívne a vyvolajú u mládeže a iných občanov akurát úsmev a pohŕdanie tými, ktorí tieto povinnosti vymysleli.

Práve SNS, ako autor tohto zákona už dávno zradila svoju vlasť Slovenskú republiku svojím prístupom ku majetku štátu jeho rozkrádaním, plytvaním peňazí daňových poplatníkov, ktoré sa stratili v nedohľadne a všetkými svojimi kauzami, ktoré poškodili dobré meno tejto krajiny v zahraničí a preto SNS už dávno nemá žiadne morálne právo kázať o tom, ako si uctievať našu vlasť Slovensko, ktoré oni už tak hlboko „zneuctili“.

Milan Lorinc

Milan Lorinc

Bloger 
  • Počet článkov:  6
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som liberál. Vážim si morálne hodnoty a čistý charakter človeka, ktorých je dnes tak žalostne málo.Moje motto: Kde je pravda, tam je sila. Kto má pravdu, tak ten je vždy silnejší. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéPolitika všeobecne

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu