Ťažký život ohrozených chudákov moci

V čase po ohlásení kandidatúry na primátora Humenného sa všemožne usilujem poznať problémy ulíc a sídlisk mesta a hľadám s inými kvalifikovanými osobami možné východiská z nich na stretnutiach s občanmi.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Hovorím aj o súčasnom stave a možnostiach rozvoja podnikateľského prostredia, aby bolo v meste viac práce, aby sa zlepšili a rozšírili služby, obchod, aby sa oživil stavebný ruch a napredovala výrobná sféra. Krátko povedané, sústreďujem svoju pozornosť na kvalitu života ľudí v meste, i tých, ktorí sem prichádzajú za prácou, službami, vzdelaním, športom a kultúrou. Nazdávam sa, že to tak má byť.

Nerobím nič zlé, nesúdim, neohováram. Iba posudzujem záležitosti mesta z pohľadu poslanca mestského zastupiteľstva a zaznamenávam ponosy obyvateľov na stav veci verejných v svojom blízkom i vzdialenejšom okolí.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Predo mnou i po mne ohlásili kandidatúru na primátora mesta aj ďalší ľudia. V poriadku, majú na to právo.

Je však neuveriteľné, ako zrazu zúrivo isté kruhy útočia v Humennom, najmä z prostredia radnice, na moju osobu. Na moje rodinné pomery, i keď žijem usporiadaným životom. Na moje krátke pôsobenie v rozvojovej agentúre, i keď je všetkým a každému nad slnko jasné, že som na požiadanie za krátke štyri mesiace z dlhov vytiahol toto zariadenie k prosperite, ku kladným číslam, k peniazom na jej účte pre jej nasledujúce pôsobenie. Kamarátsky kruh šéfky mesta je ekonomicky absolútne negramotný, ak mu ani stopercentné argumenty nestačia. Z mestských peňazí uplácaní novinári sú ešte negramotnejší, lebo teraz ukazujú prstom jeden na druhého, kto porušil nielen novinársku etiku, ale aj zákony. Tí, ktorí na mňa útočia so zbesilou nenávisťou, sa dokonca prehrabávajú v mojich zdravotných kartách a „úslužní“ lekári im to bez hanby dovoľujú. Majte teda k týmto dobrým dušiam dôveru. Tým slušným sa ospravedlňujem, ich sa to netýka. Všetkým „majstrom nenávisti“ a ich posluhovačom však oznamujem, že som zdravý, psychicky i fyzicky silný. Športujem a nemám žiadny návyk.

SkryťVypnúť reklamu

Hľadajú, snoria, osočujú, prekrúcajú skutočnosť. Najali si za veľké mestské peniaze „Judášov“ v podvihorlatskej tlači i na korze v Košiciach, lebo Kiziak za 1 550 eur mesačne napíše hocičo a ani zadávateľka, ani prijímateľ hŕby peňazí občanov Humenného sa pod trápne výmysly ani náhodou nepodpíšu ani za svet. A vydajú hlúpy plátok plný výmyslov a neprávd, ktorý nemá ani tiráž, ani zodpovednú osobu za vydanie a ktorý po nociach musia povinne roznášať zamestnanci.

Hrajú sa na slepú babu, lebo vedia, že v rade porušujú zákony. Každý ich však vidí. A vie o nich. Mám pravdu, Jana, Michal, Marián a vaši poskokovia? Vie sa o vás a hovorí sa o vás. Nie v dobrom. Vy to však viete a bojíte sa. Veľmi ste zľaknutí, veľmi.

Miloš Meričko

Miloš Meričko

Bloger 
  • Počet článkov:  6
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Zaujímajú ma ľudia, spoločenský život. Mám rád knihy, humor a vždy niečo nové. A v neposlednom rade som hrdým Humenčanom, aj keď to niekedy nie je ľahké. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu