Myš ulovíš na kúsok syra, ženu na briliant a Slováka na sľuby a konšpirácie.

Alternatívou je ešte jeho krátka pamäť, alebo podiel na zisku.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Inak nie je možné, aby od lustračného zákona ktorý ich mal vyradiť z politického života a umožniť im iba užitočnú činnosť, ovládli štbáci so svojimi sympatizantami v Justícii, Polícii, Prokuratúre, Advokácii atď. opäť politickú scénu.

Vývoj, ktorý zjednocuje celú kriminálnu scénu od Mečiara, Slotu, Fica , Kaliňáka až po dnešok, vzbudzuje hlavne strach o znovunastolenie "riadenej demokracie", akú majú v Kremli. Čo iné môžu znamenať vyhrážky o urobení "poriadku" po našom víťazstve? Povzbudenie pre desiatky už odsúdených, a uväznených, alebo tých rozpracovaných?

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Elektorát antivaxerov, sympatizantov Kuciakových vrahov, únoscov lietadiel, nepriateľov utečencov pred ruským bombardovaním v Sýrii, na Ukrajine, v Afrike atď. je živený hoaxami, konšpiratívnou scénou a rusofilnými politikmi, útočiacimi na najnižšie pudy.

A chudák prezident Kiska. Darmo mal nárok na používanie vládneho špeciálu. Ešte aj použitie WC v ňom mu vytkli. Iba o čiernych letoch nášho najstráženejšieho vládneho špeciálu nič nevieme, alebo ani nechceme vedieť. Prečo asi?

Lebo niekomu padne a niekomu zodvihnú?

Miroslav Lukáč

Miroslav Lukáč

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  240
  •  | 
  • Páči sa:  1 820x

Mgr.Miroslav Lukáč, narodený v Bratislave, absolvent FFUK.Podnikatel, ateista a prívrženec pravice, so skúsenostami z ciest do bývaleho ZSSR a na Balkán. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

284 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
SkryťZatvoriť reklamu