reklama

Treba zachraňovať, jedných pred druhými. Už nestačí zadarmo, alebo postavíme...

Ešteže diaľnica do Košíc vydržala toľko volebných období. Skoro, ako odchodov z politiky.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Ako som už raz písal, žiaden manžel nedokáže splniť to, čo dokáže frajer sľúbiť. Môže to byť mottom pre manželské poradne. Ale zatiaľ to slúži na zvýšenie pôrodnosti, ktorá je stále nižšia a nižšia. Suseda mi objasnila, odkiaľ táto poučka pochádza. Z krajiny, kde majú najväčšiu Pravdu, najrýchlejšie hodinky na svete a najväčšieho Trpaslíka na svete, lebo toho väčšieho Adolfa už dávno donútili k samovražde. Ale možno všetko pochopil a preto ju spáchal sám. Určite pozeráte TV a ste zvedaví, ako skončí ten súčasný.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Susedin citát znel asi takto. Kogda chuj tvjordij, serdce mjakoje. Kogda chuj mjakoj, serdce tvjordoje. A preklad to myslím nepotrebuje. Suseda má vždy pravdu a vy ju tiež poznáte.

A tak budeme vždy pred voľbami, tak ako doteraz, otvárať diaľnice do Košíc, sľubovať nemožné, odchádzať z politiky a potom ju znásilňovať ako chceme a s kým chceme, kým ľudia nezabudnú. Tí, ktorí nám nenaletia, s tými si poradíme. Lepšie, ako Putin s fašistami.

Niekoľko spravodlivých sudcov, prokurátorov, vyšetrovateľov, strážcov zákona atď. potrestáme a "naši" sa opäť pôjdu "nažrať mäsa na Hrad", ako sme hovorili v roku 1968 pri rovnakej príležitposti z ktorej sme sa ničomu nepriučili. Vtedy sme to prevolávali spolu s bratmi Čechmi, ale slovenskí vlastenci pochopili, že deliť si lup na polovicu je hlúposť a preto opäť ako za Tisa, hnali "Češi peši do Prahy". A oni Mečiara poslúchli, lebo dve prosperujúce republiky v jednom ČSR by bola už veľká sila a neumožňovala by taký lup. Ale aspoň sa ukázalo, že slovenský lump je lepší ako český. /Až po audite./. Dokázal na rebríčku prosperity preraziť dno.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Prečo len táto zlá vláda za tri roky zničila 30 ročné budovateľské úsilie postkomunistov, neomarxistov, obrodených štbákov, mierotvorcov atď.Kto to má teraz naprávať?

Miroslav Lukáč

Miroslav Lukáč

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  264
  •  | 
  • Páči sa:  2 872x

Mgr.Miroslav Lukáč, narodený v Bratislave, absolvent FFUK.Podnikatel, ateista a prívrženec pravice, so skúsenostami z ciest do bývaleho ZSSR a na Balkán. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

79 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

747 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

292 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu