Obranná Zmluva O nás Bez nás, je Ústava SR trhací kalendár ?

Ide o Ústavu SR v článku 7 ods. 1., teda vstup do EÚ bol podriadení referendom, všetky dôležité záväzky.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (17)

Ale čo je do neba volajúce v trestnom práve „Zneužívanie právomoci Verejného činiteľa“. Je katastrofálna diplomacia a následné porušovanie Ústavy SR. V článku 7 ods. 1 ktorý hovorí o medzinárodných zmluvách ktoré je podmienené referendum a až po úspešnom referende môžeme podpísať akty ktoré sú záväzne. Tak ako sme vstúpili do EÚ, bolo na základe referenda.

 

Na základe uvedených skutočností, ak poznáte ústavného advokáta ktorý má odvahu a guráž, a vie nás zastupovať na Ústavnom súde a podať žalobu bezodplatne, idem do toho a pokiaľ máte aj vy guráž ste vítaný. Súčasne so žalobou by som zvážil aj podanie trestného oznámenia za zneužívanie právomoci verejného činiteľa, ale túto časť je potrebné dôkladné zvážiť súčasne postaviť len tak trestné oznámenie je veľmi zložité a špecifické.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 

Na záver Citujem Ústavu SR :

 

ÚSTAVA SLOVENSKEJ REPUBLIKY

460/1992 Zb. Časová verzia predpisu účinná od 01.01.2021 do 31.12.2022

 

Čl. 7

(1). Slovenská republika môže na základe slobodného rozhodnutia vstúpiť do štátneho zväzku s inými štátmi. O vstupe do štátneho zväzku s inými štátmi alebo o vystúpení z tohto zväzku sa rozhodne ústavným zákonom, ktorý sa potvrdí referendom.

Miroslav Sabol

Miroslav Sabol

Bloger 
  • Počet článkov:  45
  •  | 
  • Páči sa:  5x

Blogujem o Európska legislatíva, Politika EÚ, Vnútroštátna legislatíva, Ekonómia. Uplatňovanie Európskej legislatívy. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu