Čím sú čísla?

Popremýšľajme spolu, kedy sa matematika stáva numerológiou. Súvisí to azda s myšlienkami, čo je ukryté za jednoduchými vzorcami, kde pracujeme s číslami?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (19)

Ale to, čo je skryté za číslami, už čísla samotné nie sú. Len tie deje sú opäť nejakým spôsobom s číslami prepojené. Čím sú teda čísla?

Zaoberám sa teóriou čísel a cez moje číselné metódy hľadám, aké deje sú za nimi ukryté.

Neviem, kedy sa teória čísel presne mení na numerológiu, ale toto poznám:

Ak si vytvoríte jednoduchú tabuľku, kde v riadkoch budú čísla od 1 do 9, v druhom riadku 10 až 18 atď., zistíte, že v stĺpcoch 1;4;7 a 2;5; 8 sú prvočísla. V stĺpci 1;4;7 sú v tvare 6 * k +1. 

V stĺpci 2;5;8 sú v tvare 6 * k -1. V stĺpcoch 3;6;9 sú zložené čísla.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

To, že môžete sčítavať cifry v číslach z jednotlivých stĺpcov je možno numerológia, ale samotné sčítavanie asi numerológiou nie je.

V mojej teórii "o všetkom"  je celý vývoj vesmíru prepojený s prvočíslami. V mojej tabuľke rozloženia prvočísel v rade "N" čísel, pracujú modré a červené číselné hodnoty, cez ktoré rozloženie prvočísel pracuje.

Áno, vo vesmíre je všetko vzájomne prepojené. Za zloženými číslami 3;6;9 je ukrytý elektromagnetizmus. Môže to byť tá tretia časť pôsobiaca na dualitu. Elektromagnetizmus je v geometrii prepojený cez polpriamky na uhloch 108° s radmi čísel, ktoré poukazujú na rozloženie prvočísel.

Skryť Vypnúť reklamu

Za skrytú, tretiu časť, môžeme považovať aj počiatočný bod -1.

Dualita existuje všade okolo nás. Všetko pracuje vo dvojiciach. Keby neexistovala dualita, neexistovali by body stabilizácie vesmíru. Body vyrovnávania sa energií a informácií, bez ktorých by sme tu neboli ani my.

Miroslav Židek

Miroslav Židek

Bloger 
  • Počet článkov:  187
  •  | 
  • Páči sa:  2x

...bývam na Slovensku a mám záujem o všetko, čo nadchne ducha človeka Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu