Dobrý deň, sme NIE RAKOVINE

Sme pacientska aliancia NIE RAKOVINE, ktorá obhajuje práva onkologických pacientov a pomáha pri ich liečbe.

Dobrý deň, sme NIE RAKOVINE
Časť tímu PACIENTSKYCH PORADNÍ NIE RAKOVINE spolu so zakladajúcimi členmi Janou Pifflovou Špankovou, Bibianou Ondrejkovou a Patrikom Hermanom (Zdroj: NIE RAKOVINE, o.z.)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Pomáhame s láskou

Pacientske poradne sú miestom, kde podávame pomocnú ruku onkologickým pacientom a ich rodinám. Rozumieme vám, pretože sme si prešli tým istým ako vy - vieme, čo znamená počuť "máte rakovinu". Sme tu, aby sme vám pomohli.

Naše poradkyne a poradcovia majú osobnú skúsenosť s rakovinou, preto dokážu pomáhať s láskou a so srdcom na dlani.

Informujeme - Vzdelávame – Spájame: sme hlasom onkologických pacientov

Sme pacientska aliancia NIE RAKOVINE, ktorá obhajuje práva onkologických pacientov. Spájame všetkých, ktorí môžu zlepšiť onkológiu na Slovensku, podporujeme primárnu prevenciu a včasnú diagnostiku. Pomáhame onkologickým pacientom a ich príbuzným zvládnuť náročné situácie - poskytujeme psychickú podporu, sociálne poradenstvo a praktické rady ako zvládať liečbu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Naši vyškolení dobrovoľníci z radov bývalých onkologických pacientov poskytujú psycho-sociálnu podporu súčasným onkologickým pacientom v pacientskych poradniach, ktoré prevádzkujeme v Národnom onkologickom ústave v Bratislave, vo Východoslovenskom onkologickom ústave v Košiciach a vo Fakultnej nemocnici v Nitre a v Trnave. Počas rokov činnosti pacientske poradne a online poradňa na webe poskytli pomoc viac ako 3000 pacientom.

Naše poradenské služby poskytujeme na týchto platformách:

  • Online poradňa na webe - odpovede na otázky poskytujú špičkoví odborníci

  • Bezplatná pacientska linka: 0800 800 183

  • Pacientske poradne - v 4 mestách: Bratislava, Košice, Nitra a Trnava

Zakladajúci členovia Jana Pifflová Španková, Bibiana Ondrejková a Patrik Herman založili alianciu NIE RAKOVINE dňa 17.11.2016, ktorý je Medzinárodným dňom boja proti rakovine pankreasu. Vznikla platforma, ktorá nielen zastrešuje a pokračuje v činnosti Europacolon Slovensko, ale svoje aktivity naďalej rozširuje.

SkryťVypnúť reklamu

Podporujeme chorých a ich príbuzných, pomáhame im. Prinášame osvetu širokej verejnosti, pacientom, uskutočňujeme semináre. Spájame pacientov, lekárov, politikov, médiá a širokú verejnosť v boji proti tejto zákernej chorobe.

Pacient pacientovi rozumie.

V aliancii NIE RAKOVINE poskytujeme pomoc onkologickým pacientom a ich rodinám. V Pacientskych poradniach podávame pomocnú ruku vo chvíľach, ktoré sú v živote človeka tie najťažšie. Vzdelávame po celom Slovensku a hovoríme o prevencii, aby ste mali možnosť prežiť čo najviac času so svojimi najmilšími. Chránime práva onkologických pacientov a poskytujeme im psycho-sociálnu pomoc. Aktívne sa podieľame na zlepšení onkologickej situácie na Slovensku.

SkryťVypnúť reklamu

Pretože na každej chvíli záleží.

Aliancia NIE RAKOVINE

Aliancia NIE RAKOVINE

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  7x

Sme pacientska aliancia NIE RAKOVINE, ktorá obhajuje práva onkologických pacientov. Spájame všetkých, ktorí môžu zlepšiť onkológiu na Slovensku, podporujeme primárnu prevenciu a včasnú diagnostiku. Pomáhame onkologickým pacientom a ich príbuzným zvládnuť náročné situácie - poskytujeme psychickú podporu, sociálne poradenstvo a praktické rady ako zvládať liečbu. Aliancia NIE RAKOVINE poskytuje svoje poradenské služby na týchto platformách: Online poradňa Bezplatná pacientska linka: 0800 800 183 Pacientske poradne Zakladajúci členovia Jana Pifflová Španková, Bibiana Ondrejková a Patrik Herman založili alianciu NIE RAKOVINE dňa 17.11.2016, ktorý je Medzinárodným dňom boja proti rakovine pankreasu. Vznikla platforma, ktorá nielen zastrešuje a pokračuje v činnosti Europacolon Slovensko, ale svoje aktivity naďalej rozširuje. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
SkryťZatvoriť reklamu