Hádaj kto som

Dovoľ mi, aby som sa ti predstavila.Z diaľky som zelená a modrá, ale hrám všetkými farbami aké si vieš predstaviť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Som tu od počiatku. Som tu už tak dávno, že si skoro ani nepamätám, aké to tu bolo. Som tu pre teba. Pre všetkých. Tých, čo boli pred tebou aj pre tých, čo prídu po tebe. Som tu pre každý tvoj nádych a každý krok, ktorý urobíš. Neviem odkiaľ si prišiel, ale viem kam nakoniec prídeš. Ku mne. Všetci nakoniec skončia u mňa. Či už ako prach a popol, alebo ako kosti a potrava pre hmyz.

Dávam ti všetko čo potrebuješ. Ak si zažiadaš viac, dám ti koľko môžem. Ale nič nie je zadarmo. Možno si už nepamätám všetko, ale pamäť mám dobrú. A ak mi budeš ubližovať, budem sa brániť. 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Zošlem na teba vietor a dážď, sucho a oheň. Nikto si nemôže brať donekonečna a nič nedať na oplátku. Ja bez teba tu zostanem, ale ty bezo mňa nie. Ak mi budeš ubližovať, nakoniec ťa zničím. Ale ak sa o mňa budeš starať, ja sa ti odplatím. Budem chodníkom pre tvoje chodidlá, budem kyslíkom pre tvoje pľúca, budem pastvou pre tvoje oči. Dám ti jedlo a vodu. Môžeš na mne žiť a rozvíjať sa. Ale neubližuj mi prosím.

Váž si ma a miluj ma. Lebo ja som tvoja matka a živiteľka. Som to najdôležitejšie čo máš. Tvoj jediný domov.

SOM ZEM

Oľga Hlaváčková

Oľga Hlaváčková

Bloger 
  • Počet článkov:  5
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som človek ktorý vie, že nič nie je nemožné a v živote sa riadim heslom: "Všetko sa dá, len treba chcieť". Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

714 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

51 článkov
SkryťZatvoriť reklamu