Oskar Dobrovodský: Otvorený list predsedovi vlády

Vážený pán premiér Predstavovať Vám svoj príbeh iste nemusím, každý na Slovensku koho zaujímajú veci verejné o ňom vie alebo minimálne niečo tuší.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (159)

Je pravda, že môj príbeh nie je rasovo podmienený v tom, že by rómsky pôvod mojich susedov bol príčinou ich nekultúrneho a zákony Slovenskej republiky pošliapavajúceho správania. Príčina je v nich samých, ako v ľuďoch ...

Nemôžem sa ale ubrániť dojmu, že práve ich etnický pôvod je hlavnou príčinou zbabelosti veľkej časti úradníkov mesta, štátu, ale aj časti členov policajného zboru. Na mojom osude sa oveľa viac ako oni sami podieľa chýbajúca poctivosť a statočnosť nositeľov moci štátu, od tých najvyšších, až po bezvýznamného úradníka. Normálne fungujúci štát by si s týmto problémom štandardne poradil aj bez roky trvajúceho verejného pretriasania svojej neschopnosti, zabezpečil by v problémovej lokalite zákonnosť.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Žil som na viacerých miestach vo svete. Aby 35 asociálov si robilo srandu z predstaviteľov štátnej moci od úradníka na úrade , cez primátora mesta až po ministra som zažil len tu doma, na Slovensku.

Môžu si to dovoliť len preto, že cítia, že nemajú dočinenia s autoritami ale bábkami, ktoré pustia do gatí, keď zistia od koho majú dodržiavanie zákonov vyžadovať. Tie bábky na úradoch nemajú buď záujem o bežného občana alebo chýba osobná statočnosť pri presadzovaní záujmov Slovenskej republiky. Najčastejšie to vyzerá tak, že chýba oboje.

Po všetkých mojích utrpeniach, škodách, majetkových a fyzických ujmách mám silný dojem, že všetko sa deje naschvál a nevymožiteľnosť práva spojená s psychologickým, ale aj s fyzickým terorizovaním bežných ludí, množením sa a parazitovaním asociálov je úplne zámerne a umelo vyvolávaná vec z tých najvyšších finančných a politických kruhov, formou poskytovania neprimeraných dávok za ničnerobenie, množenie sa a parazitovanie. Celé mi to pripadá ako akt nenávisti voči Slovákom, ktorého úlohou je zničiť Slovensko v dekáde pár desaťročí.

SkryťVypnúť reklamu

Týmto Vás osobne žiadam, aby ste ako súčasný najvýznamnejší politik na Slovensku osobne zasiahli v prospech zákonnosti a poriadku na Družstevnej ulici v Malackách a tak ukázali úradníkom plateným z našich daní, že sú tu preto, aby tento štát fungoval. Aby v Slovenskej republike mal človek chodiaci do práce a platiaci dane istotu, že mu na jeho prácou nadobudnutý majetok nesiahne beztrestne asociál a tiež nebude asociálovi dovolené beztrestne narúšať jeho osobné a rodinné šťastie.

Oskar Dobrovodský

Oskar Dobrovodský

Bloger 
  • Počet článkov:  38
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som človek po ktorom sa vyžaduje, aby predal pod cenu náš dom, náš majetok, aby som zatvoril oči pred nespravodlivosťou, pred porušovaním zákonov SR, nevymožiteľnostou práva a pridal sa k mlčiacej väčšine. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu