Slováci, zlomme kliatbu Svätoplukových prútov.

Priatelia, slovenský národ vydržal vo svojej bohatej histórii mnoho hrozných vecí, spomeniem námatkovo, tisícročný Rakúsko – uhorský útlak, turecké nájazdy, fašizmus, Slováci vydržali importovaný komunizmus, čechoslovakizmus, stáročné ba tisícročné snahy o zničenie jeho územnej celistvosti, národnej identity, suverenity, vydržali sme sústavné prekrúcanie a znevažovanie našej bohatej histórie ... no túto dobu ale neviem či prežijeme.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (34)

Nie je isté, či vydržíme sofistikované ekonomické zbedačovanie spojené s rasistickým terorizmom istých „vyvolených etník“, ktoré sú proste „nad zákon“, následkom čoho sú mnohí z nás nútení opúšťať svoje domovy, dedičstvá po predkoch, znášať násilie, bezprávie, terorizmus, nevymožiteľnosť práva a utekať kade ľahšie ...

Sami viete veľmi dobre, viem to aj ja na základe môjho tri a pol ročného utrpenia, že ŽIADNA vláda nemá záujem riešiť terorizmus množiacich sa asociálov. Je to krutý fakt, ktorý si musíme uvedomiť a musíme začať žiť v realite. Možno sa nájde nejaký ten statočný novinár, ktorý niekedy napíše pravdu, sem tam sa nájde skutočne aj poslanec, ktorý je hrdinom čo sem tam aj zabojuje za svojich voličov, tieto prípady ale nie sú časté a skôr sú výnimkami.
Viac krát som naznačil, že tých našich 150 hovorcov finančných skupín + ďalších darmožráčov v parlamente, ktorých bohato platíme z našich daní, z našich mozoľov, nášho umu sú tam práve na to, aby nás postupne zničili.

Dovoľujem si napísať túto výzvu so slzami v očiach sledujúc, ako sú národné a skutočne slovenské strany rozbité na márne kúsky, ako sa dokonca medzi sebou naďalej hádajú, prú, robia si zle a hrabú si na tom svojom 0,5 percentnom piesočku. Mnohé tieto strany sú rozložené cieľavedomými spravodajskými infiltračnými akciami a držané v stave bezmocnosti do doby, pokiaľ sa slovenský národ nestane enklávou, bezbrannou a ľahko ovládateľnou masou určenou na vyhynutie s osudom podobným lužickým Srbom. Vyzývam členov národných strán a hnutí, aby prekonali spoločné názorové rozdiely a spojili sa aspoň v tak základnej veci ako je cigánsky extrémizmus a začali diskutovať o východiskách. Nevidím v súčasnosti v parlamente nijakú národne orientovanú stranu a ani skupinu.

Máme snáď stále príležitosť niečo robiť, prestaňme fňukať, prestaňme nadávať, urobme prvý spoločný krok, vyzývam vás na usporiadanie benefičného koncertu za ľudské práva venovaného obetiam zavraždených, terorizovaných, zbitých obetí asociálnych extrémistov ale aj tých, ktorí sa nemôžu dovolať práv, nakoľko páchateľ je príslušníkom „vyvoleného“ etnika.

Myslím na zavraždeného Andreja Poláka z Maduníc, myslím na zavraždeného kickboxera Ladislava Tótha, myslím na vodiča autobusu z Plaveckého Štvrtku, myslím na Krásnu Hôrku v plameňoch, myslím na prestrašených obyvateľov obce Radoľa, myslím na nízke alebo žiadne tresty, ktoré asociáli (ne)dostávajú z titulu svojho etnického pôvodu, vďaka niekym naordinovanému preexponovanému predklonu k Bruselu... myslím na Teba, ktorý sa bojíš vyjsť so svojím otrasným osudom na svetlo, či vôbec - navštíviť políciu, lebo vieš, že je to márne, vieš, že prehráš a dokonca budeš možno opäť fyzicky napadnutý.

V tomto momente naozaj nemám predstavu kde, s kým a ako by koncert prebehol. Vyzývam ale všetkých statočných Slovákov, ktorým nie je ľahostajný osud tohto národa, aby sa pridali. Potrebujem statočných usporiadateľov/organizátorov so skúsenosťami, hudobníkov, ktorí sa neboja vyjadriť nepohodlnú pravdu, vytvorme miesto, kde spoločne prekonáme kliatbu Svätoplukových prútov. Sú srdečne pozvaní členovia národných strán, všetci národne zmýšľajúci ľudia, ktorí nemajú klapky na očiach a ktorým naozaj záleží na základných ľudských právach v našej krajine. Skúsme prestať hovoriť o tom čo nás rozdeľuje, ale hovorme o tom čo nás spája, je to jediná možná cesta.

Pomôžete dobrej veci alebo to necháme opäť tak ?

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamouPíšte, čakám vaše návrhy na: oskar.dobrovodsky@gmail.com

Oskar Dobrovodský

Oskar Dobrovodský

Bloger 
  • Počet článkov:  38
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som človek po ktorom sa vyžaduje, aby predal pod cenu náš dom, náš majetok, aby som zatvoril oči pred nespravodlivosťou, pred porušovaním zákonov SR, nevymožiteľnostou práva a pridal sa k mlčiacej väčšine. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu