Klamári v relácii "Na telo" na Markíze.

To, že nikto z účastníkov relácie neodpovie na niekoľkokrát opakovanú otázku moderátorky Puškárovej ohľadom toho, čo by robili na mojom mieste som v podstate predpokladal. Minister Kaliňák je majster v pretvarovaní, prekrúcaní pravdy, v klamstve ... Veď bol štyri roky ministrom vnútra a nepohol ani prstom čo sa týka problematiky neprispôsobivých asociálov, ba práve naopak, dal príkaz brutálne zasiahnuť proti občanom v Šarišských Michaľanoch, ktorí sa dožadovali, aby začal konečne u nás platiť zákon pre všetkých rovnako, aby sa už skončilo s používaním dvoch metrov ...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (19)

V júni t.r. bola moja 81- ročná krstná na Ministerstve vnútra oboznámiť zodpovedných činiteľov ako sa už niekoľko rokov porušujú zákony a základné ľudské práva v skorumpovaných Malackách. Dodnes nedostala na sťažnosti a žiadosti o nápravu ani len odpoveď! Za Radičovej vlády sem prišiel bývalý minister vnútra Daniel Lipšic osobne. Vidieť, že táto vláda "istôt" nemá absolútne záujem riešiť nejaké základné ľudské práva občanov SR či porušovanie zákonov neprispôsobivými asociálmi.

Predseda SDKU Pavol Frešo? Tak ten je priam typický príklad klamára a farizeja ako aj jeho kolegyňa I. Radičová. Pred dvoma rokmi na pôde MsÚ v Malackách pred prítomnými úradníkmi MsÚ a občanmi mi sľúbil, že sa postará o dodržiavanie zákonov a ľudských práv na Družstevnej. Dal som mu list s popisom našej katastrofálnej situácie s fotografiami a videodokumentáciou. Takisto ako R. Kaliňák dodnes neodpovedal!

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Minister Kaliňák neodpovedal na niekoľkokrát položenú otázku p. Puškárovej ... No ja, ak by som bol na mieste R. Kaliňáka, tak predám svoje nehnuteľnosti a kúpim si letenku do Belize alebo niekam, kde už o mne Slováci nebudú počuť.

A čo sa týka pochodu na hrad, tak znova opakujem, že odmietam stupídne tvrdenie, že demonštrácia bola protirómska, naopak, pozýval som aj Rómov a všetkých občanov, ktorí sú nespokojní s pštrosou politikou tejto vlády. Dokonca ma poniektorí extrémisti a fašisti z mimovládnych organizácií obvinili, že ja, akože nacista som si zámerne naplánoval demonštráciu na výročie Tisových narodenín. Už ma naozaj nebaví komentovať takéto primitívne narážky, špekulácie. Zároveň pozývam aj touto cestou všetkých občanov, ktorí sú nespokojní s "Istotami", ktoré sľúbila pred voľbami táto vláda, všetkých pozývam na ďalšiu demonštráciu, ktorá sa bude konať dňa 10.11.2012 o 15:30 hod. pred Hlavnou železničnou stanicou v Bratislave.

Skryť Vypnúť reklamu

http://www.facebook.com/#!/events/356193041140744/?fref=ts

Oskar Dobrovodský

Oskar Dobrovodský

Bloger 
  • Počet článkov:  38
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som človek po ktorom sa vyžaduje, aby predal pod cenu náš dom, náš majetok, aby som zatvoril oči pred nespravodlivosťou, pred porušovaním zákonov SR, nevymožiteľnostou práva a pridal sa k mlčiacej väčšine. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradené

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu