Dúfam že tá žena je slobodná a bezdetná

Písmo: A- | A+

Nezvyknem o tej istej veci písať dva krát. Dnes však urobím výnimku, lebo v článku ktorý som uverejnil vo štvrtok, som zabudol napísať jednu dôležitú vec.

V predchádzajúcom článku som opísal, ako som na pošte narazil na arogantnú pracovníčku. Čo som však zabudol zdôrazniť je to, že vždy keď som na takých miestach ako je pošta, tak sa snažím k druhým ľuďom správať slušne

. Rovnako slušne som sa správal aj k tej nepríjemnej pracovníčke. Bohužiaľ, keď som jej povedal že na pošte mám ešte druhý balík, tak povedala tie nezabudnuteľné slová: No tak to vám pekne ďakujem že teraz kvôli vám budem musieť ísť druhý krát po balík. To ste mi nevedeli hneď povedať že tu máte dva balíky?

Tak v prvom rade, keď má človek na pošte dva balíky, tak si myslím že je viac menej jedno, či ich podacie čísla povie pracovníčke naraz, alebo po jednom. Zákazníci sú na pošte stále a pracovníčky po celý deň vstávajú zo stoličky a chodia po balíky. Keď nejaká vstane a ide po balík o jeden krát viac, tak jej to neublíži. Ak je podráždená kvôli tomu že musí vstať a prejsť tri metre do vedľajšej miestnosti po balík, tak to svedčí o tom že je akurát tak neuveriteľne lenivá. Ak mám byť úprimný, mne tá reakcia tej pracovníčky pošty prišla taká hlúpa, že sa na ňu ani nehnevám, lebo ma pobavila. Priznám sa ale, že by som nechcel mať doma takú manželku. Dúfam že tá žena je slobodná a bezdetná, lebo keby bola vydatá a mala deti, tak by bola veľmi zlou partnerkou a matkou. 

Existuje taká jedna kategória ľudí. Ja im hovorím "znalci". Máte na blogu stodeväťdesiat článkov. Znalec si prečíta dva alebo tri z nich a zrazu o vás vie všetko. Zrazu o vás vie že ste negatívny a ufrfľaný človek, ktorý nevie robiť nič iné, len sa sťažovať. Nepáči sa mu vaša fotka, lebo sa mu zdá že na nej máte otrávený výraz. Znalec rád fantazíruje. Vyfantazíruje si že ste nepríjemný a arogantný človek a napíše vám že je to vlastne dobre keď sa k takému človeku ako ste vy, ľudia správajú arogantne a nepriateľsky. Znalec si vyfantazíruje, že keď ste boli na pošte, tak ste sa správali problémovo a že to bolo vlastne správne, že sa pracovníčka pošty pri komunikácii s vami správala arogantne. Darmo budete znalcovi vysvetľovať že sa mýli, že ste v skutočnosti slušný a trpezlivý, on vie všetko najlepšie. Zaujímavé je že títo znalci vás označia ako negatívneho a ufrfľaného človeka, no v skutočnosti sú oni negatívni a ufrfľaní ľudia. Nemá zmysel sa s nimi hádať, lebo vás stiahnu na svoju úroveň a prevalcujú. Najlepšie je ignorovať ich. Ešte jedna vec je na nich zaujímavá: Hundrú že vaše články sú na nič, ale vždy keď nejaký uverejníte, tak sa naň dychtivo vrhnú a prečítajú ho. Nerozumiem tomu. Keď sa im tie články nepáčia, tak nech ich nečítajú.

 

Skryť Zatvoriť reklamu