Ďakovný list Európskej komisii za múku!!!

Milá európska komisia, dovoľte mi, aby som sa Vám poďakoval za potravinovú pomoc, ktorá dorazila aj do mestečka Stropkov.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (9)

Naši vďační dôchodcovia sa tešia, že za celoživotnú prácu si môžu prilepšiť aj múkou z prebytkov únie. Všetci už stoja v rade a aj vrabce štebocú, že nám Vaše dary závidia aj v Severnej Kórei. Čo by len mladý Kim Čong-un dal za trocha múky zdarma.

Naša vďačná krajina Vám na oplátku posiela 7 miliárd eur na Váš eurovalík. Dúfam, že budete spokojní a že nemecké zbrojovky a francúzske banky dobre zarobia na obchodoch ako v Grécku. Veď na oplátku ich ziskov nám zase pošlete trocha múky a aj masielko, aby si naše rodiny, alias sociálne rodiny mohli prilepšiť nejakým dobrým slovenským jedlom z Vašich surovín. Už sa nevieme dočkať, kedy konečne naša krajina nebude mať zástupcu v komisii, lebo vieme, že sa tým zrýchlia rozhodovacie procesy a sľubujeme, že si nebudeme klásť takú kacírsku otázku, prečo 50% rozpočtu EU na pomoc poľnohospodárom ide len do jednej konkrétnej krajiny. Troška mi je ľúto, že za tých 7 miliárd sme mohli mať troška lepšie školstvo, zdravotníctvo aj diaľnice, ale na druhej strane chápeme, čo je solidarita.

S pozdravom Patrik Dvořák, občan Slovenskej republiky

Patrik Dvořák

Patrik Dvořák

Bloger 
  • Počet článkov:  22
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Vždy treba mať dobrú náladu a vďaka nej vie byť život vždy veselý.Nepodliehajme panike. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
SkryťZatvoriť reklamu