Ľudské hyeny a vojnoví štváči sa nezastavia pred ničím!

Podobne ako ruský režim, aj jeho piata kolóna na Slovensku neváha použiť najšpinavšie metódy na presadenie záujmov.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (15)

Začiatkom roka sme boli všetci svedkami nevyberavých útokov ruskej piatej kolóny v súvislosti s prípravou dohody DCA, ktorá vyvrcholila brutálnou nenávistnou kampaňou a ohrozovaním bezpečnosti nielen poslancov NR SR, ale aj ďalších osôb len za to, že si buď plnili svojej ústavné povinnosti alebo sa vyjadrili v prospech menovanej dohody.

Všetko sa to dialo s tichým prizeraním sa orgánov činných v trestnom konaní a bola to len šťastná náhoda, že nedošlo k zraneniu alebo zabitiu nevinných osôb, ako sa to stalo nedávno na Zámockej. Olej do ohňa dokonca prilieval aj samotný generálny prokurátor Žilinka svojím hysterickým statusom o tom, ako mu nedovolili rečniť v NR SR proti prijatiu DCA. O pár dní Rusko spustilo bezprecedentnú zločinnú vojnovú agresiu, ktorá trvá dodnes.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

V tejto ruskej agresii podľa pesimistických odhadov už zahynulo viac ako 200 tisíc ľudí, viac ako desť miliónov muselo opustiť svoje domovy, z toho viac ako 7 miliónov aj svoju vlasť. Dochádza k totálnej deštrukcii celých miest a obcí, masovo sú páchané vojnové zločiny v rozsahu, aký sme nevideli od fašistického besnenia počas 2. svetovej vojny, na Rusmi okupovaných územiach dochádza k etnickým čistkám a ukrajinské deti sú násilne rusifikované.

Ruská piata kolóna a jej politické krídlo na chvíľu v šoku stíchli. No po pár dňoch opäť dvihli hlavy a začali neuveriteľnú proruskú vojnovú propagandu a rozoštvávanie slovenskej spoločnosti. Beztrestne môžu verejne schvaľovať vojnové besnenie a podnecovať nenávisť. Podobne ako v prípade DCA, títo ľudia sa nezastavia pred ničím a prokuratúra mlčí.

SkryťVypnúť reklamu

V súvislosti s opakovanými hrubými lžami a nevyprovokovanými nevyberanými útokmi známeho samodeklarovaného polyhistora bez vzdelania a praxe v odboroch, v ktorých sa rád vydáva za experta, som musel zareagovať. Verejne som upozornil na jeho bezcharakternosť a hrubé lži a útoky Eduarda Chmelára a vyjadril nádej, že sa týmto mrzkým a zrejme duševne narušeným človekom už v živote nebudem musieť zaoberať.

Status k útokom E. Chmelára v súvislosti s dohodou o obrannej spolupráci (DCA).
Status k útokom E. Chmelára v súvislosti s dohodou o obrannej spolupráci (DCA). (zdroj: Pavel Macko)

Bohužiaľ bezhraničný hyenizmus a bezcharakternosť Eduarda Chmelára ma nútia reagovať znovu. Tento mrzký človek, verejne obhajujúci záujmy vojnového agresora pred pár dňami napísal nasledovné:

"Svoje polienko do ohňa pridal aj generál bez vojska Pavel Macko, ktorý síce ešte nevie, čo sa stalo, ale už vie, že reakcia Severoatlantickej aliancie voči Rusku musí byť v každom prípade ostrá... Aj vtedy, keď útok voči Poľsku nespáchalo? Až teraz vidíte, aké šťastie nás postihlo, že tento militantný fanatik sa nestal náčelníkom generálneho štábu a urazený odišiel z armády. Predstavte si, že by jej v tejto situácii velil. Reagovať na takúto nebezpečnú situáciu predsa nie je to isté ako rozmetať fekálie po Bratislave."

SkryťVypnúť reklamu

Nebudem s týmto duševným invalidom podrobne argumentovať, prečo som povedal, že NATO by malo zaujať voči Rusku ostrý postoj bez ohľadu na to, čia raketa dopadla na poľské územie. Dostatočne som to vysvetlil v televízii a tak tomuto amatérovi len odkazujem, že dôvodom ostrej reakcie NATO má byť podľa mojich vyjadrení skutočnosť, že Rusko vedie nebezpečné vojenské aktivity priamo pri hraniciach NATO alebo naviguje svoje strely s plochou dráhou letu cez územie a vzdušný priestor Moldavska. Keby pán Chmelár nebol krčmový táraj, ale aspoň trochu sčítaný, pochopil by to ihneď.

Ale on namiesto toho pokračoval v tom najšpinavšom argumentačnom faule, aký si viem predstaviť. Namiesto argumentov sa znížil k primitívnemu osobnému útoku vyjadrením "Reagovať na takúto nebezpečnú situáciu predsa nie je to isté ako rozmetať fekálie po Bratislave." Môžem ubezpečiť pána odborníka na fekálie, docenta Eduarda Chmelára, že ja žiadne fekálie po Bratislave nerozmetám ani som nerozmetal. Zrejme teda mal na mysli prípad zámerného krivého obvinenia môjho syna organizovanou zločineckou skupinou s účasťou polície a prokuratúry, zrejme na objednávku z mocenských kruhov schvaľujúcich ruské zločiny. Tým sa ľudsky zaradil na úroveň kovaného primitívneho extrémistu Jakubca, ktorý šíril o mojom synovi rovnaké špinavé klamstvá, len ostrejšie, a podnietil tým aj vyhrážky zabitím.

SkryťVypnúť reklamu

Pán Chmelár rád chodí na ruskú ambasádu a chváli sa tým. Tým verejne podporuje a schvaľuje zločinný ruský režim vykazujúci výrazné prvky nacistického režimu. Tento režim bezškrupulózne používa na umlčanie svojich oponentov vraždy, zmiznutia bezo stôp, vykonštruované kriminálne prípady a špinavú diskreditáciu. Bohužiaľ, mnohé z týchto metód sú vlastné aj tým slovenským politikom a extrémistom, ktorí dnes otvorene podporujú ruskú agresiu. Z citovaného vyjadrenia je evidentné, že niektoré z týchto špinavých metód si osvojil aj docent Eduard Chmelár, najnovšie odborník na fekálie v bratislavských uliciach.

Je evidentné, že na prípadné ďalšie podlé útoky pána Chmelára budem musieť reagovať tou najtvrdšou právnou cestou, lebo verím, že na Slovensku si nesmie dovoliť to, čo si dovoľuje ním obhajovaný ruský režim. Zatiaľ si ho dovolím takto na diaľku upozorniť na niekoľko faktov.

1) Na rozdiel od neho som v takejto vypätej situácii už bol a reagoval som na ňu adekvátne a profesionálne. Na rozdiel od neho som mal na starosti bezpečnosť desaťtisícov vojakov v bojovej operácii a musel som reagovať aj na ohlásený útok balistickými raketami zo susednej krajiny. Pán Chmelár nikdy poriadne za nič nezodpovedal a neriadil a tak si svoje fekálne rady môže nechať od cesty.

2) 23.11. uplynie presne sedem rokov od toho, čo organizovaná skupina páchateľov zinscenovala nezákonné zadržanie, obvinenie a väznenie môjho syna Martina Macka. Táto policajná provokácia sa stala za priamej účasti manžela policajnej vyšetrovateľky Tichej, ktorý s mojím synom čisto náhodou cestoval v električke a privolal na neho políciu. Toto samozrejme v spise polícia zatajila. Po vytiahnutí syna z električky išla okolo na aute "čisto náhodou" Jana Dobšovičová, jedna z poškodených a spolužiačka Martina Macka, vystúpila z auta a ukázala na Martina, ktorého polícia vyvliekla z električky na zastávke Jurigovo námestie. Napriek tomu, že na polícii nahlásila, že dňa 30.10. ju napadol oholený 35-ročný muž s lysinami, tak pri zinscenovanom zadržaní ukázala na Martina, ktorý ale mal iba 24 rokov, 10 centimetrovú bradu a v dobe skutku bol v práci.

Keďže popis Martina Macka absolútne nesedel s pôvodným popisom Jany Dobšovičovej a bolo vylúčené, aby bol vôbec podozrivý, tak sa vyšetrovateľ kpt. Kovarčík na druhý deň (24.11.2015) rozhodol odstrániť Mackovi 10 cm bradu a ponechal mu len 3-týždňové strnisko, ako keby si ho nechal narásť od 30.10. Následne zrejme neznámy páchateľ zo spisu odstránil záznam o zadržaní a nahradil ho iným falošným záznamom.

Vyšetrovateľ kpt. Kovarčík zabezpečil na druhý deň opakovanú fingovanú rekogníciou so svedkyňou Janou Dobšovičovou a tá krivo vypovedala a opakovane ukázala na Macka, tentoraz s už ostrihanou bradou. Vyšetrovateľ kpt. Kovarčík následne Macka obvinil a po hrubom psychickom nátlaku v neskorých večerných hodinách ho donútil sa priznať k niečomu, čo nespáchal. Lenže Macko sa pod nátlakom priznal k niečomu úplne inému, než z čoho bol obvinený. Chcel mať už pokoj od psychického teroru zo strany Kovarčíka, ale o útokoch nemal ani páru a tak si na nátlak a manipuláciu Kovarčíka niečo vymyslel.

Na druhý deň "úplnou náhodou" policajná hovorkyňa Kurucová uverejnila falošnú tlačovú správu, v ktorej boli klamstvá nielen o mieste a spôsobe zadržania, ale aj o tom, že Macko si od skutku 30.10. (Macko bol v práci a mal 10 cm bradu) nechal narásť 3-týždňové strnisko (páchateľ bol 30.10. oholený). Touto špinavou činnosťou organizovanej skupiny páchateľov a krycími klamstvami v tlačovej správe podanej médiám objednávateľ dosiahol vyrobenie fekálneho fantóma zo syna generála Macka.

Nie je náhoda, že práve ruská piata kolóna túto vykonštruovanú kauzu už 7 rokov využíva na moju diskreditáciu. Asi nie je náhoda, že práve Eduardovi Chmelárovi, priateľovi ruského ambasádora nie sú tieto špinavé metódy likvidácie oponentov cudzie a že sa neváhal uchýliť k podobnej špinavej diskreditácii, keď ako absolútne nekompetentný človek nemal žiadny racionálny argument proti mne.

3) Chcem upozorniť pána Chmelára a jeho priateľov z kruhov obdivovateľov a obhajcov zločinného ruského režimu, že dňa 4.7.2022 svojim rozsudkom Najvyšší súd SR vyhovel dovolaniu Martina Macka aj dovolaniu ministerky spravodlivosti a konštatoval, že v prípade Martina Macka bol hrubo porušený zákon v jeho neprospech a že dokonca vo viacerých skutkoch nemohol byť ani len obžalovaný.

Prvá strana rozsudku NS SR zo 4.7. 2022 vo veci dovolania M. Macka
Prvá strana rozsudku NS SR zo 4.7. 2022 vo veci dovolania M. Macka (zdroj: Pavel Macko)

Druhá strana rozsudku NS SR zo 4.7.2022 vo veci dovolania M. Macka
Druhá strana rozsudku NS SR zo 4.7.2022 vo veci dovolania M. Macka (zdroj: Pavel Macko)

Preto dôrazne upozňujem pána Chmelára aj ostatných, aby sa nedopúšťali žiadneho konania, ktorým by verejne schvaľovali trestnú činnosť alebo poškodzovali moje práva alebo práva Martina Macka. Dôrazne upozorňujem aj generálneho prokurátora, že dlhodobú nečinnosť prokuratúry vo veci vyšetrovania dôvodných podozrení z trestnej činnosti v prípade krivého obvinenia Martina Macka nemôžem prehliadať a nemôžem nevidieť možnú súvislosť s otvorenými proruskými postojmi najvyššieho vedenia prokuratúry.

Pokial má pán Chmelár alebo niekto iný záujem o môj pohľad na možné mierové riešenie konfliktu, tak mu namiesto fekálnych komentárov pána Chmelára odporúčam prečítať si moje stanovisko s argumentami:

Uniesli štát, chcú ukradnúť aj mier, píše generál Macko (startitup.sk)

Pavel Macko

Pavel Macko

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  129
  •  | 
  • Páči sa:  2 406x

Som generálporučík armády v zálohe. Venujem sa: bezpečnosť a obrana medzinárodné vzťahy stratégie a technológie Vzdelanie: Ing. (1. výzbrojno-eletrotechnický - optoelektronika a 2. automatizácia velenia a elektronické počítače) CSc. – vojenská technika, VA Brno MSc. – stratégia národných zdrojov, NDU, Washington D.C., USA vyšší akvizičný kurz (II. st VŠ), USA Skúsenosti: technické, manažérske a vojenské funkcie, velenie a riadenie medzinárodných tímov, velenie a riadenie medzinárodných vojenských operácií, inovatívny výcvik a simulačné technológie. Top zamestnania: zástupca náčelníka GŠ OS SR, zástupca veliteľa pozemných síl, veliteľ celoarmádnej logistiky, šéf operácií ISAF v Afganistane, veliteľ NATO JFTC. Som predsedom mimoparlamentnej opozičnej strany ODS - OBČIANSKI DEMOKRATI SLOVENSKA Zoznam autorových rubrík:  Obranná politikaNaše ozbrojené silyBezpečnostná politikaTrocha histórieKauza generálov fantómSpoločnosťSpomienky a zaujímavostiNezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

735 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

44 článkov
SkryťZatvoriť reklamu