Hurá teplo

Konečne sa vonku trocha vyjasnilo. Otepľuje sa, tráva začína rásť, všetko sa prebúdza a dáva život všetkému čoho sa dotkne. To ma podnietilo k tomu....

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

, aby som vytiahla svoj bicykel. Predsa len je ešte trocha chladno ale nedalo mi to. Trocha som ho vyčistila(aby nebolo vidieť že bol ukrytý na veľmi zabudnutom mieste) a hneď som ho šla vyskúšať.

 Jooooj ako som sa z toho vytešovala a mala radosť z vánku vejúceho mi do tváre(aj keď bol dosť studený)....ale len do chvíle kým na mňa nezačalo trúbiť prvé auto. Asi som mu zavadzala. Osobne ho chápem....veď chudák určite sa nevedel rozhodnúť, či sa má vyhnúť mne alebo tomu množstvu dier čo sa po zime ukázali na cestách. Našťastie dal prednosť mne:o)

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Je síce pravda že som sa poriadne zľakla, ale aspoň som ostala na krajnici....mimochodom poriadne úzkej lebo za ňou bol už len taký zráz a šup ho pole. Ale poviem vám, také bicyklovanie to je riadny adrenalínový šport. Najprv som musela dávať pozor na to, aby som z tej krajnice fakt nespadla. Potom som sa snažila aspoň trocha si vyberať lepší „terén“ , nešmyknúť sa na štrku a občas sa vyhnúť nejakému chodcovi. Normálne som bola šťastná že mi v tej chvíli nezačal zvoniť telefón.

Ale odhliadnuc od takýchto „neduhov“ to bolo veľmi príjemné. Videla som ako sa všetko začína zelenať, ako boli lesy ktoré máme okolo ožiarené slnkom, ako ľudia poctivo pracovali na svojich záhradkách. A ten vzduch...hmm.....občas mal síce takú benzínovú vôňu, ale inak veeeeľmi fajn.

Skryť Vypnúť reklamu

Len ten zadok keby ma tak nebolel. Ale čo už....nabudúce možno bude bolieť menej:o)

 

 

Ľudmila Petergáčová

Ľudmila Petergáčová

Bloger 
  • Počet článkov:  30
  •  | 
  • Páči sa:  0x

som.....v podstate večný optimista, ktorý má rád všetko a všetkých...ale len kým ma nenahnevajú:o)...a som človek v každom zmysle slova. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu