Ukazuje Slovensko svetu svoju mentálnu zaostalosť ?

Takmer desatina obyvateľstva Slovenska sa podpísala pod pamflet, ktorého cieľom je odoprieť právo na adopciu a starostlivosť o maloleté deti určitej skupine našich občanov. Už len táto skutočnosť je dôkazom toho, že nám nežná revolúcia, ba ani desaťročné členstvo v Európskej únii rozum do hláv nenalialo.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (61)

Povýšenectvo, šírenie nenávisti a hľadanie vnútorného nepriateľa spojili skupinu ľudí, ktorí sa stavajú do role spasiteľa, aby mohli ukazovať, ktorí Slováci sú zlí a preto im musia byť upreté najprirodzenejšie ľudské práva.
Tí, ktorým stvoriteľ nadelil inú orientáciu, možno pridal viac inteligencie, empatie a lásky. Aj oni majú mať právo naplniť svoje životné poslanie, starať sa o deti a vychovať ich, aj keď ich sami nesplodili. A za to im patrí úcta a rešpekt!
Ale o to slovenským černokňažníkom a inkvizítorom nejde. Sledujú len svoje vlastné prospechárske záujmy a neváhajú sa pritom oháňať lžami o spasení rodiny a našich detí.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Slovensko, zobuď sa ! alebo Zbohom, Slovensko ...

S tým, že sa signatárom pamfletu o údajnej ochrane slovenskej rodiny podarilo doteraz obalamutiť toľko občanov, aby prezident republiky musel vyhlásiť celonárodné hlasovanie, už neurobíme nič ...
Miliónmi eur na nezmyselné referendum sme mohli pomôcť deťom v detských domovoch, chorým a slabým. A to sme neurobili.

Ale ešte máme šancu na nápravu. Nepremárnime ju. Ukážme, že aj Slováci sú tolerantní a majú úctu k iným ľuďom i k sebe samým. Zastavme šírenie pokrytectva, nenávisti a intolerancie - preč s neľudským referendom!

Vezmime si k srdcu úprimné slová pápeža Františka: „Kto som ja, aby som súdil ?“

SkryťVypnúť reklamu

Dokážme svetu, že nie sme mentálne zaostalí!

František Piffko

František Piffko

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Chcem veriť, že aj na Slovensku sa dá žiť lepšie.Je ale potrebné niečo pre to urobiť. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

714 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

51 článkov
SkryťZatvoriť reklamu